Nowe forum!

Tematy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 26 lip 2014, o 16:24

Kieran pisze:Wcale sie nie dziwie. zdjecie gigant jesli chodzi o wielkosc zmniejsz do 400 kb i bedzie.
Dokładnie, dość ciężko hostować na forum takie zdjęcia. Ewentualnie wrzuć np. na http://www.fotoszok.pl/ / http://www.fotowrzut.pl/ i użyj znacznika [img]

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 31 lip 2014, o 14:11

Mam taką propozycję odnośnie forum.
Nie raz żeby przeczytać coś nowego co ktoś napisał musiałem przeglądać praktycznie całe forum, zresztą nie tylko ja.
Może da radę zrobić taką listę np pod opcją wyloguj że od ostatniego logowania jest tyle i tyle nieprzeczytanych postów i od razu po kliknięciu na tą zakładkę by się ta list otwierała?
Ułatwiło by to przeglądanie postów. Przydała by się wtedy opcja oznacz wszytko jako przeczytane żeby podczas następnej wizyty nie czytać tego co np kogoś nie interesowało a ponownie się pokaże skoro nie zostało przeczytane.
Jest opcja zobacz swoje posty ok. Ale przydała by się opcja zobacz swoje wątki czy też założone tematy. Przydała by się opcja podziękuj czy coś takiego jak ktoś komuś z czymś pomógł na forum. PO wejściu na danego użytkownika chyba też jest opcja ile postów żeby wejść ale jak ktoś chce znaleźć jakieś tematy tego użytkownika to musi długo szukać. Tu tez przydała by się opcja zobacz wątki tego użytkownika czy jakoś tak. Z opcji jak będzie "podziękuj" to po wejściu w danego użytkownika przydałby się licznik ile razy on podziękował i ile razy jemu podziękowano i po kliknięciu w daną opcje żeby pokazywały się posty w których to nastąpiło.
To tyle z mojej strony na dzień dzisiejszy :D
Nie dyskutuję z idiotami

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 8 gru 2014, o 18:15

Szanowni admini :mrgreen: chciałbym odpalając forum nie ubierać okularów przeciw słonecznych mała zmiana wystroju a zmieni wizerunek, bardziej cieplejszy klimat wyjdzie mu na dobre 8-)
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 8 gru 2014, o 18:17

Pająkhc pisze:Szanowni admini :mrgreen: chciałbym odpalając forum nie ubierać okularów przeciw słonecznych mała zmiana wystroju a zmieni wizerunek, bardziej cieplejszy klimat wyjdzie mu na dobre 8-)
Mówimy zapewne o tle... ? Wałkowaty temat, naprawdę staram się. Dajcie mi jeszcze max tydzień, albo nie. do Wigilii, co by opowieść wigilijna byłą w razie czego :ugeek:

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 8 gru 2014, o 18:27

tak tak o tle niech będzie i wigilia
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 205
Rejestracja: 3 maja 2015, o 19:12
Motocykl: GSX-R 750 K6
Wymarzony motocykl: BMW K 1600 GTL
Imię: Mateusz
Skąd: Katowice

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Mefiu » 30 lip 2015, o 15:27

Chciałem odświeżyć post kolegi Kamil85 (4 posty wyżej).

Opcja zrobienia krótkiej listy po tytułem "Ostatnio dodane posty" i Ostatnio dodane tematy" byłaby bardzo super :D
Na stronie głównej można by przesunąć tabelki do lewej krawędzi i w wolnym miejscu po prawicy strony dodać listę np 6 czy 7 ostatnich postów i pod spodem tematów.

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 2 sie 2015, o 00:07

Klikając w tą ikonkę przekieruje cię do strony tematu ostatniego przeczytanego postu (przez ciebie) więc zobaczysz wszystkie najnowsze posty których ty jeszcze nie przeczytałeś :) i tak nic nie przegapisz nawet gdybyś wrócił po miesiącu możesz nadrobić nieprzeczytane posty :D

Obrazek

Jeśli chodzi o "Ostatnio dodane tematy" to masz w sumie podane daty w których tematy zostały utworzone więc w jakimś sensie to wszystko wyjaśnia :mrgreen:

Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 5 lut 2016, o 11:26

Widzę, że wróciliśmy do starej nazwy:) Lubię to! Ja i tak zawsze ze starego adresu korzystałem

"Za g³osem ludu - wracamy do pierwotnej nazwy forum. Adres: http://www.gixxer.pl"

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 5 lut 2016, o 12:01

tomekciupak pisze:Widzę, że wróciliśmy do starej nazwy:) Lubię to! Ja i tak zawsze ze starego adresu korzystałem

"Za g³osem ludu - wracamy do pierwotnej nazwy forum. Adres: http://www.gixxer.pl"
Mało ludzi poparło mój pomysł więc nie będę narzucał swojej woli

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 4 kwie 2016, o 11:13

bet pisze:
tomekciupak pisze:Widzę, że wróciliśmy do starej nazwy:) Lubię to! Ja i tak zawsze ze starego adresu korzystałem

"Za g³osem ludu - wracamy do pierwotnej nazwy forum. Adres: http://www.gixxer.pl"
Mało ludzi poparło mój pomysł więc nie będę narzucał swojej woli
fajnie, że wróciliśmy do gixxera.pl ale może dałoby radę zrobic przekierowanie ze strony www.gsxr.pl na gixxer.pl?
bo rok temu naklejki były z adresem gsxr.pl więc teraz trzeba by było kupiowac nowe, a tak to jak ktos na moto zobaczy, to sobie wejdzie pod ten adres i trafi na naszą stronę, a nie gdzieś na "Your Lago a new experience" ;)
a zrywac naklejek nie chcę, w sumie drogie nie były, ale jednak ktos za to zapłacił, a ktos inny swoją pracę wykonał.
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 4 kwie 2016, o 12:48

sarah5 pisze:
bet pisze:
tomekciupak pisze:Widzę, że wróciliśmy do starej nazwy:) Lubię to! Ja i tak zawsze ze starego adresu korzystałem

"Za g³osem ludu - wracamy do pierwotnej nazwy forum. Adres: http://www.gixxer.pl"
Mało ludzi poparło mój pomysł więc nie będę narzucał swojej woli
fajnie, że wróciliśmy do gixxera.pl ale może dałoby radę zrobic przekierowanie ze strony http://www.gsxr.pl na gixxer.pl?
bo rok temu naklejki były z adresem gsxr.pl więc teraz trzeba by było kupiowac nowe, a tak to jak ktos na moto zobaczy, to sobie wejdzie pod ten adres i trafi na naszą stronę, a nie gdzieś na "Your Lago a new experience" ;)
a zrywac naklejek nie chcę, w sumie drogie nie były, ale jednak ktos za to zapłacił, a ktos inny swoją pracę wykonał.
Wszystkim osobom które zamówiły naklejki z "gsxr.pl" zapłacę za zamówione naklejki. Napisz proszę na priv nr konta i kwotę, sprawa dotyczy też reszty osób które mają te naklejki

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 4 kwie 2016, o 16:01

bet pisze: Wszystkim osobom które zamówiły naklejki z "gsxr.pl" zapłacę za zamówione naklejki. Napisz proszę na priv nr konta i kwotę, sprawa dotyczy też reszty osób które mają te naklejki
Bez przesady. Sporo nas zamówiło te naklejki, ale uważam że, to że nazwa jak i adres strony się zmieniły w żaden sposób nie uprawnia nikogo do tego by wymagać by gsxr.pl było dalej aktywne. Życie idzie do przodu. A i stara naklejka na kasku w jakiś sposób też przecież nas wyróżnia ;) Jako że też mam naklejki gsxr.pl pozwolę sobie napisać że nie oczekuje żaden rekompensaty i myślę że nikt nie powinien. bet wrzuć na luz i wpadnij czasem na czat, nie bądź DUCHEM ;)
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 4 kwie 2016, o 16:34

dokładnie groszowe sprawy niema sie co rozdrabniać :D
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 4 kwie 2016, o 18:37

Po prostu wyszło chyba na to że ja nabałaganiłem z tymi adresami, byłem przekonany że adres GSXR.PL bardziej się przyjmie ale gdy dostrzegłem że małe mam poparcie, spełniłem Waszą wolę ;)

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 4 kwie 2016, o 23:07

Moim zdaniem też stary adres jest po prostu lepszy GIXXER forever :lol:
;)

ODPOWIEDZ