[K] Kupię GSX-R do wyjazdu na tor (k1 do k6)

Oferty zakupu motocykli .
tobitob
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 19:19

[K] Kupię GSX-R do wyjazdu na tor (k1 do k6)

Nieprzeczytany post autor: tobitob » 1 kwie 2013, o 21:44

Witam,

W tym roku nie odpuszczę i chcę zacząć sezon wyjazdem z Grandysami 29-30 kwiecień. Z racji pustego garażu potrzebny mi jest ochotnik do towarzystwa.

Nie jestem wybredny i w grę wchodzi każdy GSX-R 750 i 1000 w rocznikach k1 - k6, a 600 od k4 do k6 (k3 i wcześniej ma starego typu widelec). Oczwiście mam jakiś, powiedzmy okrągły budźet, a nie widzę nic w miarę sensownego na allegro.

Generalnie szukam czegoś na co jeździ w miarę prosto i mógłbym na to założyć torowe owiewki. Jeżeli ktoś posiada w garażu jakiś egzemplaż, na którym miał przygodę i albo mu głupio wystawić w takim stanie jak jest, albo miał odbudować przez zimę i nie wyszło to jestem chętny. Generanie nie musi mieć żadnych plastików, lamp, lusterek, liczników, itd. Natomiast nie może to być żaden stunt bike itp. bo to ma jechać do przodu, a nie wypluwać resztki panewek. Chodzi mi generalnie o fakt że przygoda miała miejsce niedawno, a nie 5 lat temu i od tej pory motocykl więcej przejeździł na 1 niż 2 kołach... Nie interesują mnie również motocykle bez prawa do rejestracji.

Prosiłbym przesłać fotkę z propozycją cenową na maila trackday4fun@gmail.com . Zacząłem szukać od wczoraj i chcę coś kupić do 10 kwietnia, żeby mieć jeszcze szansę ogarnąć sprzęt. Prawdę mówiąc to nie liczę na jakiś oddzew, ale ponoć mówią, że kto pyta nie bładzi.

Pozdrawiam wszystkich miłośników GSX-R