Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
qubis

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: qubis » 6 lip 2016, o 22:05

matix19 pisze:duke śmierdzisz na odległość jakiś koleżka czy sam sprzedawca?
Właściciel albo byly właściciel bo moto jest z nowej soli

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 7 lip 2016, o 01:00

Właściciel ma na imię Paweł, mieszka w zielonej g, a w nowej soli ma jakiś biznes. Też w sumie nie skreślam gościa, bo gadał że moto w rozliczeniu zabrał. A ogłoszenie znikło.Zawsze mam kurwa szczęście do dziwnych sytuacji...

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 7 lip 2016, o 07:42

Tylko czekać aż wypłynie za jakiś czas. Takiego gruzu pełno w PL. Jak patrze jakie auta sprowadzają do roboty w PL "Poznaniaki" i na Rzeszów to mi ręce opadają. Jedzie ten gruz przecież na widoku przez Polskę i nikt ich nawet nie zaczepi o odebranie prawa rejestracji.
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 7 lip 2016, o 10:02

też obstawiam że chłopak mógł nie wiedzieć... inaczej próbowałby coś zataić i raczej nr vin by nie wysyłał jakby wiedział, że łatwo można go znaleźć razem z fotkami. Sama ilość podesłanych przez niego zdjęć też wskazuje na to, że nie chciał czegoś ukryć

Szkoda kolesia jeśli dal się trochę wkręcić ale prędzej czy później i tak go sprzeda także jak to się mówi świata nie naprawisz

duke
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2016, o 22:52
Motocykl: Hypermotard SP
Wymarzony motocykl: xdiavel
Imię: Tomek
Skąd: Nowa Sól

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: duke » 7 lip 2016, o 12:10

matix19, ani koleżka ani sprzedawca, chociaż jak czytam co tu wypisujecie to napiszę do gościa propozycję żeby zawitał tutaj u nas i sam się wypowiedział !!. Każdy cwaniak ukryty pod nickiem a gość nie ukrywał kim jest i skąd jest !! No raczej bezczelny oszust tak nie robi !!. Widzę, że gość zdjął tę aukcję pewnie również za namową qubis. I dobrze. Jak sobie z problemem dalej poradzi nie wiem. Matix 19 i uważaj z tym "śmierdzeniem" bo jak zaczniemy się obrażać to takie fora stracą sens. Tak jak napisałem wcześniej, zgadzam się z piętnowaniem takich sprzętów na rynku, ale nie zgadzam się z kopaniem leżącego. Karma w życiu wraca i tego się trzymam :)

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 7 lip 2016, o 12:58

@duke
Piersza sprawa - wpadasz na forum nawet się nie witając (patrz regulamin), a pierwszy post, to obrona krytykowanego. Seems legit.
Druga sprawa - z jednej strony nazywasz nas cwaniakami, z drugiej piszesz, że jak będziemy się obrażać, to fora stracą sens i każesz Matix'owi uważać. W 5 linijkach tekstu zaprzeczyłeś samemu sobie.

pawlos22
Posty: 334
Rejestracja: 9 lip 2013, o 00:58
Motocykl: L5
Imię: Paweł
Skąd: Mielec

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: pawlos22 » 7 lip 2016, o 13:02

Działa Wam ten link z copartu ? Tak sie składa że poluję na taką kawe w stanach i od długiego czasu nic sensownego nie ma tym bardziej na coparcie.

duke
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2016, o 22:52
Motocykl: Hypermotard SP
Wymarzony motocykl: xdiavel
Imię: Tomek
Skąd: Nowa Sól

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: duke » 7 lip 2016, o 13:44

sorry mennoc. wklepując link, który dostałem od gościa trafiłem na to forum i postanowiłem wypowiedzieć się w temacie linczowania go. Przyznam, że zarejestrowałem się w celu wpisania swojej opinii i nie wnikałem w regulamin. Nie wiem na czym polega przywitanie się poza rozpoczęciem pisania od "witam". Że od razu obrona krytykowanego ? No po to właśnie wszedłem na forum !!
Co do cwaniactwa, tak w pewnym sensie sam tnę gałąź na której siedzę bo zalogowałem się pod nickiem, ale bardziej chodziło mi o pokazanie, że ten Paweł raczej z niczym się nie krył. Widzę, że tu krąg zamknięty wtajemniczonych i jak proszę (a nie każę) to się niektórzy nakręcać zaczynają. Znaczy Matrix19 może a ja nie ?? ehhh. Ale skoro czepiamy się już spraw nieistotnych to może przestanę się tak angażować w obronie innych :). Powiedziałem co uważam.
I dobrze się z tym czuję ;)
Pozdro

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 7 lip 2016, o 13:53

duke pisze:sorry mennoc. wklepując link, który dostałem od gościa trafiłem na to forum i postanowiłem wypowiedzieć się w temacie linczowania go. Przyznam, że zarejestrowałem się w celu wpisania swojej opinii i nie wnikałem w regulamin. Nie wiem na czym polega przywitanie się poza rozpoczęciem pisania od "witam". Że od razu obrona krytykowanego ? No po to właśnie wszedłem na forum !!
Co do cwaniactwa, tak w pewnym sensie sam tnę gałąź na której siedzę bo zalogowałem się pod nickiem, ale bardziej chodziło mi o pokazanie, że ten Paweł raczej z niczym się nie krył. Widzę, że tu krąg zamknięty wtajemniczonych i jak proszę (a nie każę) to się niektórzy nakręcać zaczynają. Znaczy Matrix19 może a ja nie ?? ehhh. Ale skoro czepiamy się już spraw nieistotnych to może przestanę się tak angażować w obronie innych :). Powiedziałem co uważam.
I dobrze się z tym czuję ;)
Pozdro
duke Uważam że, żeby Twoje słowo miało chociaż minimalną siłę przebicia, musiałbyś należeć już jakiś czas do społeczności tego forum i udzielać się w wielu innych tematach. Czego oczekujesz wbijając 1 postem w temat o ulepie i to w jego obronie? Twoje zdanie po prostu się nie liczy bo nikt Cię nie zna i nikt nie ma wyrobionego zdania o Tobie na gixxer.pl. Chcąc kogoś bronić najpierw wyrób dobrą opinie o sobie :!:
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

duke
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2016, o 22:52
Motocykl: Hypermotard SP
Wymarzony motocykl: xdiavel
Imię: Tomek
Skąd: Nowa Sól

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: duke » 7 lip 2016, o 14:03

dziurekk trudno się z Twoim argumentem nie zgodzić. Mam świadomość, że jako nowy (i to jeszcze nie witający się jak należy) nie przewrócę Waszego podejścia do góry nogami. Ale taki typ już jestem, jak mi coś leży na sercu to mówię.
Chociaż pozwól, że w tej właśnie sytuacji przytoczę motto, które masz u siebie: „Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”
Jak trzech kolesi na ulicy będzie okładało jednego to też pewnie rzucę się na pomoc nie kalkulując czy zasłużył ? czy dam radę ? itd. itp. - choć raczej mały ze mnie typek :) (no i jak znam życie i swoje szczęście to wpiernicz dostanę i wtedy będę się zastanawiał nad sensem ratowania świata :)).

Awatar użytkownika
Pawlus
Posty: 1124
Rejestracja: 27 lip 2013, o 22:55
Motocykl: był:600 K3 jest:amelinium
Wymarzony motocykl: GSX-R / TL / GSX-RR
Imię: Mateusz
Skąd: DOA

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: Pawlus » 7 lip 2016, o 14:08

Gość wynajął antyhejtera :lol:

A co do tematu ulep to ulep gościu chciał czy nie chciał wiedział czy nie wiedział nie ważne, ulep zgłoszony i o to tu chodzi ktoś kto ogarnia jakoś może natrafi na te info przed zakupem, natomiast tego że ktoś to prędzej czy później nieświadomie kupi nie zmieni nic, jak to się mówi każdy towar ma swojego kupca. Chamskich zagrywek handlarzyn które z tego żyją też to nie zmieni. A gościu taki był czy nie był nie ma tutaj znaczenia żeby się wykłócać i robić syf bo nie do końca o tym temat, a to że ma małą antyreklamę to trudno, ryzyko zawodowe ;) Na drugi raz niech patrzy co kupuje.
GS 500E '95 ---> GSXR 600 K3 ---> Nic
Obrazek Moje moto
---
GR

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 7 lip 2016, o 14:11

Słuchaj, nikt z nas nie ma pewności, że gość chciał sprzedać to moto i kogoś nabić w butelkę. Rzeczywiście mógł nie wiedzieć o jego przeszłości, ale wydaje się to po prostu mało prawdopodobne, stąd nie chodzi nawet o to, że jesteś nowy, ale po prostu ciężko jest zmienić podejście do pewnych spraw. Wiadomo, nie można wychodzić z założenia, że każdy chce cię wydymać, ale wszyscy wiemy, jak często bywa.

duke
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2016, o 22:52
Motocykl: Hypermotard SP
Wymarzony motocykl: xdiavel
Imię: Tomek
Skąd: Nowa Sól

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: duke » 7 lip 2016, o 14:15

hahahahahaha Pawlus dobrze ująłeś całokształt. W takim razie "antyhejter" już przestanie bronić. Może zrobię wydruk i wyślę gościowi ? Może na jakąś działkę się załapię ;)

qubis

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: qubis » 7 lip 2016, o 14:54

duke pisze:sorry mennoc. wklepując link, który dostałem od gościa trafiłem na to forum i postanowiłem wypowiedzieć się w temacie linczowania go. Przyznam, że zarejestrowałem się w celu wpisania swojej opinii i nie wnikałem w regulamin. Nie wiem na czym polega przywitanie się poza rozpoczęciem pisania od "witam". Że od razu obrona krytykowanego ? No po to właśnie wszedłem na forum !!
Co do cwaniactwa, tak w pewnym sensie sam tnę gałąź na której siedzę bo zalogowałem się pod nickiem, ale bardziej chodziło mi o pokazanie, że ten Paweł raczej z niczym się nie krył. Widzę, że tu krąg zamknięty wtajemniczonych i jak proszę (a nie każę) to się niektórzy nakręcać zaczynają. Znaczy Matrix19 może a ja nie ?? ehhh. Ale skoro czepiamy się już spraw nieistotnych to może przestanę się tak angażować w obronie innych :). Powiedziałem co uważam.
I dobrze się z tym czuję ;)
Pozdro
Dziwnie piszesz..
A jak qurwa idziesz w gości to tez z nikim sie nie witasz tylko pierdalasz jak do siebie :lol: to po pierwsze
Po drugie to sakd wiedziałeś ze koles jest krytykowany na rym forum jesli wcześniej cie tu nie było. Mi to śmierdzi jak marixowi. Co do samego sprzedawcy to osobiście wierzę ze nic nie wiedział ale widział i ma dobrą historię to tego. Tak czy siak chooj z nim, wazne zeby informacja o tym gruzie poszla jak najdalej w świat i tyle

duke
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2016, o 22:52
Motocykl: Hypermotard SP
Wymarzony motocykl: xdiavel
Imię: Tomek
Skąd: Nowa Sól

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: duke » 7 lip 2016, o 15:21

qubis weź się ogarnij i zacznij mysleć logicznie !! Już raz qurwa napisałem !!!! myślałem, że WITAM jest przywitaniem !!!! ale widzę, że nie dla jaśnie szanownych qubisa i matrixa19 !!! W żopę mam Was całować na dzień dobry ??!!
Po drugie nie trzeba być zarejestrowanym, żeby czytać posty !!!Wpisz sobie VIN tego sprzęta a natrafisz na Wasze forum. Żeby się wypowiedzieć - to już owszem, trzeba się zarejestrować. No i pierwsza teoria spiskowa qubisa rozwiązana hehehe.
Co do ostatniej części Twojego postu - pełna zgoda.
Człowiek grzecznie jak do ludzi a tu taka motocyklowa "brać" - kurka mać.

ODPOWIEDZ