Nowe forum!

Tematy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
mlusiek1590
Posty: 699
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 21:45
Motocykl: k4 1000
Imię: Mariusz
Skąd: z kontowni
Lokalizacja: Mińsk Maz

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: mlusiek1590 » 9 kwie 2014, o 19:26

SiwyDym pisze:No ładny ch***j wracam po 3tygodniach zza granicy a tu forum zmienia nazwę i co teraz musze moto przemalować bo na wahaczu namalowałem logo gixxer.pl a teraz jest gsxr.pl po co było zmieniać stara nazwa była super i unikatowa a teraz nawet koszulki z logo forum nic nie reklamują,jak pisał mlusiek stary wygląd forum można było lekko podkręcić i było by ok a teraz wszystko mało czytelne jest.a i pisane było,że logo zmieni się na jakąś koszulke z cyckami i logo forum po co to komu zupełny nonsens
Mieliśmy forum które różniło się od innych , a teraz jest jednym z wielu gsxr.pl ,nie chce mi się szczerze powiem nawet tu zaglądać bo nie ma po co chyba . I mówię szczerze że zmieniło się i to na gorsze niestety i jest to opinia wielu ludzi z którymi rozmawiałem ...pozdrawiam
jak pić to wódkę, jak palić to blanty, jak jeździć to 300km/h :D
sprzedam :Części Bandit 1200s ....

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 9 kwie 2014, o 19:30

mlusiek1590 pisze:
SiwyDym pisze:No ładny ch***j wracam po 3tygodniach zza granicy a tu forum zmienia nazwę i co teraz musze moto przemalować bo na wahaczu namalowałem logo gixxer.pl a teraz jest gsxr.pl po co było zmieniać stara nazwa była super i unikatowa a teraz nawet koszulki z logo forum nic nie reklamują,jak pisał mlusiek stary wygląd forum można było lekko podkręcić i było by ok a teraz wszystko mało czytelne jest.a i pisane było,że logo zmieni się na jakąś koszulke z cyckami i logo forum po co to komu zupełny nonsens
Mieliśmy forum które różniło się od innych , a teraz jest jednym z wielu gsxr.pl ,nie chce mi się szczerze powiem nawet tu zaglądać bo nie ma po co chyba . I mówię szczerze że zmieniło się i to na gorsze niestety i jest to opinia wielu ludzi z którymi rozmawiałem ...pozdrawiam
Dzięki za opinię. Gdy wszystko wyprostujemy (chat, nowe kategorie, regulamin) będziemy rozmawiali o alternatywnych rozwiązaniach ale nie ma się co oszukiwać, nigdy wszyscy nie będą zadowoleni. Jeśli chodzi o wygląd zawsze uważałem i będę tego się trzymał że to kwestia drugorzędna, wielu fajnych i ciekawych ludzi zarejestrowało się po zmianach na forum i osobiście sądzę że właśnie dla nich warto poświęcać czas na modyfikacje, ulepszanie a nie po to by zdobyć jak najwięcej głosów pt. "ładne forum" ;-)

Awatar użytkownika
SiwyDym
Posty: 1176
Rejestracja: 25 cze 2012, o 17:05
Motocykl: SRAD'96 750
Imię: SiwyDym
Skąd: Dżungla
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: SiwyDym » 9 kwie 2014, o 20:03

Nie chodzi o ładny wygląd tylko o to żeby było czytelnie i przejżyście jak na starym modelu.Nowe nie zawsze znaczy lepsze,no i bez kitu nazwa chociaż mogła by stara zostać bo to dawało unikalności.Ale cóż siła złego na jednego pozdro i LWG
Team Jungle
3/4 FAN

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 9 kwie 2014, o 20:25

SiwyDym pisze:Nie chodzi o ładny wygląd tylko o to żeby było czytelnie i przejżyście jak na starym modelu.Nowe nie zawsze znaczy lepsze,no i bez kitu nazwa chociaż mogła by stara zostać bo to dawało unikalności.Ale cóż siła złego na jednego pozdro i LWG
Odnośnie nazwy chyba ze trzy razy w tym temacie był podany powód zmiany. Nie chodzi nazwę a o domenę.
W kwestii przejrzystości to też niestety kwestia względna, jednym się podoba, drugim nie. Będziemy myśleć, najpierw trzeba ogarnąć najważniejsze sprawy.

Awatar użytkownika
dziadek
Posty: 1492
Rejestracja: 11 sie 2013, o 20:10
Motocykl: KAWA Z 1000
Wymarzony motocykl: juz były
Imię: Robert
Skąd: lubelskie
Lokalizacja: wojciechów lubelskie

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: dziadek » 9 kwie 2014, o 20:30

Bet ale forum stworzylinludzie kturzy bylima nie kturzy tu niby przyszlinpo zmianie tomteraz obrazasz tych kturzy twporzyli to forum . Mi to rybka jak wyglada ae przesada ztym ze dla nowych forum tworzysz bo uciekli z poprzedniego . Czyje sie teraz zniesmaczony i pewno nie ja . Forum tworzyli ludzie kturzy byli przed toba a mie kturzy dolaczaja po tobie .

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 9 kwie 2014, o 20:34

robertg pisze:Bet ale forum stworzylinludzie kturzy bylima nie kturzy tu niby przyszlinpo zmianie tomteraz obrazasz tych kturzy twporzyli to forum . Mi to rybka jak wyglada ae przesada ztym ze dla nowych forum tworzysz bo uciekli z poprzedniego . Czyje sie teraz zniesmaczony i pewno nie ja . Forum tworzyli ludzie kturzy byli przed toba a mie kturzy dolaczaja po tobie .
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, przeczytaj jeszcze raz. Napisałem że warto dla kontaktów, ludzi tu być i coś działać, a nie po to żeby zdobyć rangę najbardziej upiększonego forum. Jeśli ktoś przenosi się na inne forum bo nowa nazwa forum mu się nie podoba, to najwyraźniej nie był tu właśnie dla reszty tworzących forum.

Suzukibulika
Posty: 376
Rejestracja: 21 lut 2014, o 20:56
Motocykl: GSX-R 1000 K1
Imię: Adam
Skąd: Kochanowice
Kontakt:

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Suzukibulika » 9 kwie 2014, o 20:49

a mi się podoba... moim zdaniem lepsze od poprzedniego....

Awatar użytkownika
Patrycjusz29
Posty: 1230
Rejestracja: 10 sie 2013, o 20:19
Motocykl: Suzuki GSXR1000 K3
Wymarzony motocykl: SUZA

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Patrycjusz29 » 9 kwie 2014, o 20:51

niesapać mi tu bo po pyskach nastrzelam :D

nitze

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: nitze » 10 kwie 2014, o 09:15

Na innym forum, w panelu użytkownika mam możliwość wyboru wyglądu (koloru). Czy tu też jest taka możliwość? Nowi użytkownicy mieliby domyślnie nowy wygląd, ale jak ktoś chce wrócić do starego, to może sobie ustawić stary.

Awatar użytkownika
iray
Posty: 102
Rejestracja: 10 maja 2013, o 01:46
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: jw
Lokalizacja: KR/SH

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: iray » 10 kwie 2014, o 11:13

Nowe niby ładniejsze ale co z tego... człowiek się przyzwyczaja i przywiązuje. Zmieniliście coś co ludzie lubili, umieli i nikt nie narzekał. Leniwy jestem, a tu od nowa muszę kopać i szukać. Podkręcony silnik a to i tak tylko jedynie zakłócająca kosmetyka.
Technicznie zaś: 7 razy usiłowałem wstawić mało ważące zdjęcia plakatów dot. zlotów i co - za każdym razem wyrzucało mnie na poziom logowania od nowa, a okienko wczytywania zdjęć "loadingowało" się w nieskończoność. Odpuściłem dałem skróty w wątku i z niesmakiem wyszedłem z forum.
Jak se sapnę jeszcze ze trzy razy to się stąd ewakuuję.
Obrazek "Gdziekolwiek mnie rzucisz, będę stał!"

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 10 kwie 2014, o 14:39

trzeba być kwardym panowie tak mi dziadek mówił :D ja na początku byłem zadowolony tera mniej z naszej nowej odsłony dużo rzeczy mi nie podchodzi ale dajmy betowi czas a jak nie to sie go dopadnie bez urazy :lol:
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 10 kwie 2014, o 14:42

Pająkhc pisze:trzeba być kwardym panowie tak mi dziadek mówił :D ja na początku byłem zadowolony tera mniej z naszej nowej odsłony dużo rzeczy mi nie podchodzi ale dajmy betowi czas a jak nie to sie go dopadnie bez urazy :lol:
Podoba mi się takie podejście :)

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 11 kwie 2014, o 12:04

betgame pisze: Lada chwila na logo będzie koszulka z logo i... takie tam od Pauliny to nie będziesz się mylił :mrgreen:
czyli, że co, będę miała tą koszulke "speszyl edyszyn"??? :twisted: :twisted: :twisted:
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

Awatar użytkownika
Stage
Posty: 366
Rejestracja: 2 lis 2013, o 19:39
Motocykl: Brak
Wymarzony motocykl: GSXR 1000 K9
Imię: Tomek
Skąd: Lublin

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Stage » 13 kwie 2014, o 20:40

Bet albo mam jakiś bug albo nie wiem gdzie te ustawienie się podziało. Ale zobacz sobie na dane mojego profilu.
Lokalizacja : Lublin
Skąd : Lublin
Nie mogę tej lokalizacji skasować bo nigdzie tej opcji nie widzę.
GSXR 600 SRAD >>> GSXR 600 K1 >>> GSXR 600 K4

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 13 kwie 2014, o 20:49

Stage pisze:Bet albo mam jakiś bug albo nie wiem gdzie te ustawienie się podziało. Ale zobacz sobie na dane mojego profilu.
Lokalizacja : Lublin
Skąd : Lublin
Nie mogę tej lokalizacji skasować bo nigdzie tej opcji nie widzę.
Panel użytkownika -> Profil -> Lokalizacja / Skąd

ODPOWIEDZ