Nowe forum!

Tematy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 7 cze 2014, o 20:54

Stage pisze:Nie działa usuwanie konta ... Do naprawy !:D
Podeślij na priv info z prośbą o usunięcie i adnotacja czy usunąć również wszystkie Twoje posty czy tylko konto.

Awatar użytkownika
Stage
Posty: 366
Rejestracja: 2 lis 2013, o 19:39
Motocykl: Brak
Wymarzony motocykl: GSXR 1000 K9
Imię: Tomek
Skąd: Lublin

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Stage » 8 cze 2014, o 17:49

Ta funkcja powinna być normalnie dostępna dla każdego a nie za każdym razem ktoś Ci będzie pisał że chce usunąć konto . Powinieneś to naprawić ... :D Napisałeś że strona jest zrobiona , jakoś tego nie widać .
GSXR 600 SRAD >>> GSXR 600 K1 >>> GSXR 600 K4

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 8 cze 2014, o 19:09

Stage pisze:Ta funkcja powinna być normalnie dostępna dla każdego a nie za każdym razem ktoś Ci będzie pisał że chce usunąć konto . Powinieneś to naprawić ... :D Napisałeś że strona jest zrobiona , jakoś tego nie widać .
Codziennie kilku nowych użytkowników pojawia się na forum, a próśb o usunięcie od 4 miesięcy była jedna. Większa tu szansa na przypadkowy błąd usunięcia niż faktyczny zamiar. Tak jak napisałem, napisz na priv czy usunąć Ci konto z postami czy bez.

Awatar użytkownika
dziadek
Posty: 1492
Rejestracja: 11 sie 2013, o 20:10
Motocykl: KAWA Z 1000
Wymarzony motocykl: juz były
Imię: Robert
Skąd: lubelskie
Lokalizacja: wojciechów lubelskie

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: dziadek » 12 cze 2014, o 19:16

bet przeginasz pałe naprawde , zablokowales temat koszulek bo co nie chce ci sie pisac jak cie ludzie napierdzielaja skoro nie chce ci sie cokolwiek załatwic to poco sie bierzesz chłopie to cie juz przerosło , jak ci ktos prawde napisze to sie spinasz i poco , szkoda ze spierdoliłes to forum ale jestem szczery nic na to nie poradze a z koszulka to wes sobie na moje konto zrob bo w zimie to ja moge ale w szlafroku przy kominku siedziec,

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 12 cze 2014, o 19:57

dziadek pisze:bet przeginasz pałe naprawde , zablokowales temat koszulek bo co nie chce ci sie pisac jak cie ludzie napierdzielaja skoro nie chce ci sie cokolwiek załatwic to poco sie bierzesz chłopie to cie juz przerosło , jak ci ktos prawde napisze to sie spinasz i poco , szkoda ze spierdoliłes to forum ale jestem szczery nic na to nie poradze a z koszulka to wes sobie na moje konto zrob bo w zimie to ja moge ale w szlafroku przy kominku siedziec,
skan zlecenia nadania na koszulki chcesz czy inna forma potwierdzenia? Koszulki zamówione, chcesz to siano oddam a z Twoim loginem dam siostrzenicowi, będzie miał jako nocna

Odnośnie forum - konkrety, mieliście pretensje co do poprzedniej wersji więc zmieniłem na tą i w większości są pozytywne odczucia. Jeśli jest coś do poprawienia to pisz konkret co

Awatar użytkownika
dziadek
Posty: 1492
Rejestracja: 11 sie 2013, o 20:10
Motocykl: KAWA Z 1000
Wymarzony motocykl: juz były
Imię: Robert
Skąd: lubelskie
Lokalizacja: wojciechów lubelskie

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: dziadek » 12 cze 2014, o 20:14

a daj mu spoko albo misia sobie wnią ubierz zawsze masz tłumaczenie na wszystkie aluzje kurde bet ja nie jestem guwniazem zeby mi tu oczy zamydlac i zebym sie bał kogos czy czegos jestem widze jedyny który ci co kolwiek napisze bo reszta to sie chyba boi ale tez napierdalaja ostro ,mam to gdziesz mozesz bamowac mozesz nawet mnie wykreslic z forum .. zdania nie zmienie spierdoliles to forum po całej lini .

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 12 cze 2014, o 20:16

Mi zaczyna pasować powoli nowe forum, tzn przyzwyczaiłem się już do niego.
Jak widzisz choć nie mam już gixa i w tym roku nie zapowiada się że będę miał następnego to choć nie tak często ale zaglądam na forum.
CO do koszulek nie jestem w temacie ale nie oznacza to że takie słowa mają padać na forum bo to troszkę zaniża jego poziom.
Nie kłócić się dzieciaki :D
Nie dyskutuję z idiotami

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 12 cze 2014, o 21:31

demon69 pisze: CO do koszulek nie jestem w temacie ale nie oznacza to że takie słowa mają padać na forum bo to troszkę zaniża jego poziom.
Nie kłócić się dzieciaki :D
Jest kurewskie opóźnienie ale nie przeze mnie - gdyby wszystkie koszulki byly identyczne a nie jeden element zmienny czyli loginy (czyli kazda koszulka to inny model) to koszulki w 3 dni robocze bylyby ogarniete, a tak mi tylko przedłużają i przedłużają.

Dziadek mi nie zależy na zjednywaniu sobie ludzi ale jeśli masz uwagi odnośnie wyglądu forum / działania to pisz KONKRETNIE co Twoim zdaniem jest do zrobienia, bo to akurat mnie interesuje

Awatar użytkownika
Stage
Posty: 366
Rejestracja: 2 lis 2013, o 19:39
Motocykl: Brak
Wymarzony motocykl: GSXR 1000 K9
Imię: Tomek
Skąd: Lublin

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Stage » 13 cze 2014, o 18:38

Mi się te tła nie podobają mogły by być ciut ciemniejsze a czcionka działów i ogólne te oznaczenia z czerwonych powinno być w innych kolorach żeby było bardziej widoczne czy przybył jakiś nowy temat itp ... Chyba wiesz o co chodzi ;d Motyw mi się podoba ale strasznie jebie po oczach ... Nie wiem czy reszta się zgadza ale ja bym to zmienił co napisałem wyżej i byłoby już lepiej ;p
Druga sprawa że jest na forum dużo nie polskich znaków pasowałby to zmienić a trzecia sprawa to fajnie by było gdyby dało się wejść w kogoś profil i zobaczyć wszystkie informacje na jednej karcie a nie rozwalone w trzech zakładkach trochę takie dziwne :)
GSXR 600 SRAD >>> GSXR 600 K1 >>> GSXR 600 K4

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 13 cze 2014, o 18:43

Stage pisze: Druga sprawa że jest na forum dużo nie polskich znaków
hm np. gdzie te nie polskie znaki?

Awatar użytkownika
Luter
Posty: 162
Rejestracja: 25 kwie 2011, o 18:43
Motocykl: S K2
Wymarzony motocykl: Nowszy co roku ;P

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Luter » 14 cze 2014, o 10:11

panowie luzujcie wentylki :)

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 14 cze 2014, o 12:36

ODNOŚNIE KOSZULEK

Niestety przez dużą realizację zamówień lub też cięcie w kulki (kto jak woli) firma którą wybraliśmy do koszulek daje ciała, zleciłem gdzie indziej, we wtorek odbieram, w środę Wam wysyłam. Niestety nie jest to z polecenia ale przynajmniej będzie a opinie jak tak czyta się po necie to niby spoko, no zobaczymy :roll:

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 17 cze 2014, o 19:07

macias86 pisze:Jedna z rzeczy do poprawienia.
viewtopic.php?f=56&t=7515
Po wrzuceniu zdjęcia jest ono obcięte i tu np widać jego połowę. Powinno automatycznie dostosowywać wielkość zdjęcia do wielkości forum.
Możesz podesłać zrzut ekranu o którym zdjęciu mowa? :) u mnie oba wyświetlają się poprawnie:

http://hosting.hostit.pl/ebay/1.png

http://hosting.hostit.pl/ebay/2.png

Awatar użytkownika
iray
Posty: 102
Rejestracja: 10 maja 2013, o 01:46
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: jw
Lokalizacja: KR/SH

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: iray » 25 lip 2014, o 12:09

Chciałem wstawić wątek, lecz nie przyjmuje mi zdjęcia (1,60 MB)?
Obrazek "Gdziekolwiek mnie rzucisz, będę stał!"

Awatar użytkownika
Kieran
Posty: 275
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 11:02
Motocykl: GSX-R 600 L0
Wymarzony motocykl: już jest... :D
Imię: Paweł
Skąd: Łaziska Górne
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Kieran » 25 lip 2014, o 12:42

Wcale sie nie dziwie. zdjecie gigant jesli chodzi o wielkosc zmniejsz do 400 kb i bedzie.

ODPOWIEDZ