Nowe forum!

Tematy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 2 kwie 2014, o 09:02

Jeszcze większy sens ma forum z tymi samymi ludźmi ale na stornie ładniejszej niż inne.

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 2 kwie 2014, o 09:19

ok, znalazła się rzecz, która mi się nie podoba. mianowicie, załóżmy, że wchodzę w Strefę handlu, są posty nieprzeczytane w dziale Sprzedam jak i Kupię, więc wchodzę w Sprzedam, są posty nieprzeczytane w Sprzedam motocykl i Sprzedam części, czytam sobie posty w dziale Sprzedam motocykl i następnie posługując się ścieżką chcę wrócić do Sprzedam. i okazuje się, że wszystkie działy ze Strefy handlu się tam mieszają i wyświetlają, już bez podziału na Sprzedam, Kupię... nie mówiąc już o poddziałach. czyli muszę wychodzić na stronę główną żeby od nowa wejść w uporządkowany dział :/ tak samo jest w strefie gsxr, co lekko denerwuje bo wszystkie wątki z działów gsxr 600, 750, 1000, mój gixxer.... itd się mieszają :/
marny ze mnie komputerowiec i nie wiem czy to co napisałam jest zrozumiałe, w razie gdyby nie to daj znać, postaram się zobrazować moją myśl ;)
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 2 kwie 2014, o 10:03

sarah5 pisze:ok, znalazła się rzecz, która mi się nie podoba. mianowicie, załóżmy, że wchodzę w Strefę handlu, są posty nieprzeczytane w dziale Sprzedam jak i Kupię, więc wchodzę w Sprzedam, są posty nieprzeczytane w Sprzedam motocykl i Sprzedam części, czytam sobie posty w dziale Sprzedam motocykl i następnie posługując się ścieżką chcę wrócić do Sprzedam. i okazuje się, że wszystkie działy ze Strefy handlu się tam mieszają i wyświetlają, już bez podziału na Sprzedam, Kupię... nie mówiąc już o poddziałach. czyli muszę wychodzić na stronę główną żeby od nowa wejść w uporządkowany dział :/ tak samo jest w strefie gsxr, co lekko denerwuje bo wszystkie wątki z działów gsxr 600, 750, 1000, mój gixxer.... itd się mieszają :/
marny ze mnie komputerowiec i nie wiem czy to co napisałam jest zrozumiałe, w razie gdyby nie to daj znać, postaram się zobrazować moją myśl ;)
Przeanalizuje dokładnie wieczorem i dam znać ;)

tomekciupak: Osobiście stawiam na content, nie na 'migające świnki' :) Zresztą, widzę że póki co większości sam design się podoba.

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 2 kwie 2014, o 19:18

Prezes mam pytanie czemu niema na stronie głównej przy działach tematu w jakim kto odpisał jest tylko nazwa użytkownika czy to już tak zostanie :(
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 2 kwie 2014, o 19:51

betgame pisze: tomekciupak: Osobiście stawiam na content, nie na 'migające świnki' :) Zresztą, widzę że póki co większości sam design się podoba.
Ja też uważam, że najważniejsze jest to jak coś działa a nie jak wygląda i dokładnie tak samo pracuję ale dla większości pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 2 kwie 2014, o 20:26

Nie wysyła mi wiadomości PW dzisiaj. Jakiś wewnętrzny błąd czy jak?
Nie dyskutuję z idiotami

Awatar użytkownika
relakzstyle
Posty: 510
Rejestracja: 23 sty 2012, o 00:04
Motocykl: GSXR 1000
Wymarzony motocykl: NOWY
Lokalizacja: Puck

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: relakzstyle » 2 kwie 2014, o 20:36

hmm niby super. ale kurde naprawde ja sie myle na ktorym forum jestem ;-)
Ustępuj pierwszeństwa tym, którzy je mają oraz tym, którym za chwile przyjdzie do głowy je wymusić.

Awatar użytkownika
dziadek
Posty: 1492
Rejestracja: 11 sie 2013, o 20:10
Motocykl: KAWA Z 1000
Wymarzony motocykl: juz były
Imię: Robert
Skąd: lubelskie
Lokalizacja: wojciechów lubelskie

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: dziadek » 2 kwie 2014, o 21:15

Hlopaki rejestrowc sie na gixser foprum -pl i tam jest czat bez problemu tu widac nas z pyty wycinaja albo im sie znudzilomnasze czatowanie nowy admin spi .

Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 2 kwie 2014, o 21:35

robertg pisze:Hlopaki rejestrowc sie na gixser foprum -pl i tam jest czat bez problemu tu widac nas z pyty wycinaja albo im sie znudzilomnasze czatowanie nowy admin spi .
Aleś to napisał :D Aż ciężko to zrozumieć. Z dnia na dzień nie da się wszystkiego naprawić. Cierpliwości...

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 2 kwie 2014, o 22:44

tomekciupak pisze:
robertg pisze:Hlopaki rejestrowc sie na gixser foprum -pl i tam jest czat bez problemu tu widac nas z pyty wycinaja albo im sie znudzilomnasze czatowanie nowy admin spi .
Aleś to napisał :D Aż ciężko to zrozumieć. Z dnia na dzień nie da się wszystkiego naprawić. Cierpliwości...
:) Niestety mam też życie poza rozwijaniem forum, dajcie mi chwile. Po to zbieram opinie by zrobić 'pod Was' a nie wedle mojego widzi mi się.

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 2 kwie 2014, o 22:45

demon69 pisze:Nie wysyła mi wiadomości PW dzisiaj. Jakiś wewnętrzny błąd czy jak?
Wysłałęm przed chwila kilka testowych, m.in do Ciebie i poszło. Możesz sprecyzować czy był jakiś komunikat błędu czy jak to wyglądało?

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 2 kwie 2014, o 22:47

relakzstyle pisze:hmm niby super. ale kurde naprawde ja sie myle na ktorym forum jestem ;-)
Lada chwila na logo będzie koszulka z logo i... takie tam od Pauliny to nie będziesz się mylił :mrgreen:

Awatar użytkownika
relakzstyle
Posty: 510
Rejestracja: 23 sty 2012, o 00:04
Motocykl: GSXR 1000
Wymarzony motocykl: NOWY
Lokalizacja: Puck

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: relakzstyle » 2 kwie 2014, o 22:53

ale co cycki ? =D to jestem za
Ustępuj pierwszeństwa tym, którzy je mają oraz tym, którym za chwile przyjdzie do głowy je wymusić.

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: bet » 3 kwie 2014, o 13:01

Z uwagi na dużą ilość pytań - shoutbox (chat) wróci na forum max do jutra wieczorem.

Awatar użytkownika
mlusiek1590
Posty: 699
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 21:45
Motocykl: k4 1000
Imię: Mariusz
Skąd: z kontowni
Lokalizacja: Mińsk Maz

Re: Nowe forum!

Nieprzeczytany post autor: mlusiek1590 » 3 kwie 2014, o 17:42

Jeśli mam być szczery to nie podoba mi się ...identyko jak drugie forum gixxa , domena była już zapamiętana mówię o gixxer.pl nie wiem po co to zmieniać na gsxr-pl. moim zdaniem bez sensu i jak już ktoś wspomniał podziękowania też były fajne.Jest to tylko moje osobiste zdanie ale jak na razie to nic ciekawego się nie zmieniło i stare forum trzeba było tylko trochę zmodyfikowac...
jak pić to wódkę, jak palić to blanty, jak jeździć to 300km/h :D
sprzedam :Części Bandit 1200s ....

ODPOWIEDZ