ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Tematy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
omkas88
Posty: 275
Rejestracja: 3 lut 2011, o 17:23
Motocykl: Suzuki Gsxr 600 k4
Imię: Adam
Skąd: ...
Lokalizacja: Opole

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: omkas88 » 8 wrz 2013, o 19:07

na następny rok też się piszę:) ale najpierw muszę wiedzieć gdzie żeby zamieszania nie zrobić, ja z Opolszczyzny więc np nad morze to odpadam, pozdrawiam

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: karolo » 8 wrz 2013, o 19:28

wstepny plan na centrum kraju wiec powinno byc ok ;)
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Mixer
Posty: 293
Rejestracja: 15 cze 2013, o 15:42
Motocykl: Suzuki GsxR 750 K9
Imię: Grzegorz
Skąd: łódzkie

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: Mixer » 8 wrz 2013, o 19:38

Jak juz sie zgadamy to zabiore wszystkich na wycieczke do centrum polski okolo 80 km od mojego miasta jest geograficzne centrum Polski :)

Leo
Nowy
Nowy
Posty: 46
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 19:24
Motocykl: Suzuki GSX-R 1000 K9

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: Leo » 8 wrz 2013, o 20:56

1 Mixer
2 karolo986
3. Leo

Awatar użytkownika
omkas88
Posty: 275
Rejestracja: 3 lut 2011, o 17:23
Motocykl: Suzuki Gsxr 600 k4
Imię: Adam
Skąd: ...
Lokalizacja: Opole

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: omkas88 » 8 wrz 2013, o 21:36

to ja tez się pisze:) jakby ktoś kiedyś był chętny na wypad do okolic zakopanego, mam fajny pensjonat i zapraszam:)
1 Mixer
2 karol986
3 Leo
4 omkas88

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 9 wrz 2013, o 08:36

widzę, że lista zaczyna się robić, a nic nie jest ustalone - miejsce, data... jest jakiś organizator, który faktycznie się podejmie tematu??
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

Leo
Nowy
Nowy
Posty: 46
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 19:24
Motocykl: Suzuki GSX-R 1000 K9

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: Leo » 9 wrz 2013, o 09:44

Mysle ze najpierw niech powstanie lista chętnych na zlocik aby zobaczyć czy warto cos organizowac.

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 9 wrz 2013, o 14:45

Leo pisze:Mysle ze najpierw niech powstanie lista chętnych na zlocik aby zobaczyć czy warto cos organizowac.
właśnie uważam, że powinno być odwrotnie.
najpierw zasugerować datę i miejsce, ponieważ potem (wiem z doświadczenia organizacji podobnych spotkań) okazuje się, że 60% odpada z listy bo nie pasuje miejsce albo termin.
ja, tak jak napisałam wcześniej, mogę pomóc w organizacji, podzwonić, popytać, ale wcześniej chcę znać termin mniej więcej i preferencje co do lokalizacji.
a warto na pewno będzie, nawet niech te 10 osób przyjedzie to już jest dobra impreza ;)
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: karolo » 9 wrz 2013, o 15:08

Temat jest do wrzucania rowniez propozycji terminowychi miejsc wiec ciagle czekam na rozwiniecie sie tematu. Ja na przyszly rok poki cos nie mam zarezerwowanych terminow na imprezy wiec jestem otwarty na propozycje i sie dostosuje ;) miejsce tez mi obojetne ;)
Masz racje ze i 10 osob moze zrobic good party ;)
Odnosnie tego co wyzej pisano , weekend majowy ?? No i te Borki jesli o miejsce chodzi.
Ktos ma swoje propozycje typy smialo wpisywac , wybierze sie najlepsza opcje dla wiekszosci :)
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Mixer
Posty: 293
Rejestracja: 15 cze 2013, o 15:42
Motocykl: Suzuki GsxR 750 K9
Imię: Grzegorz
Skąd: łódzkie

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: Mixer » 9 wrz 2013, o 20:06

sarah5 pisze:widzę, że lista zaczyna się robić, a nic nie jest ustalone - miejsce, data... jest jakiś organizator, który faktycznie się podejmie tematu??
Ja sie podejme ale ja nie ma listy to z czym ja mam pertraktowac o cene i date w piatek powiem ile za domek i jakie daty sa jeszcze są dostępne musE tylko ze szpitala wyjsc

Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 9 wrz 2013, o 21:59

No a jak zgłosi Ci się 20 osób to co załatwisz? Zadzwonisz do pensjonatu (jakiego?) i będziesz pytał o wolne pokoje (kiedy?). Pani powie Ci, że możemy przyjeżdżać i okaże się, że z dupy termin jest albo miejsce bo nie wszystkim pasuje. Zostaniesz z listą wstępnie zadeklarowanych osób, wynegocjowaną ceną i tyle. Zgadzam się z Sarah5, że najpierw obgadajmy termin i miejsce. Ja osobiście bym chętnie się pojawił ale wrzesień odpada. Najwcześniej mógłbym np 4-6 października jeżeli chodzi o ten rok. A jeżeli zdecydujemy się jednak na przyszły rok to majówka byłaby idealna.

Awatar użytkownika
omkas88
Posty: 275
Rejestracja: 3 lut 2011, o 17:23
Motocykl: Suzuki Gsxr 600 k4
Imię: Adam
Skąd: ...
Lokalizacja: Opole

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: omkas88 » 9 wrz 2013, o 22:51

ja jestem za majówką:) w tym roku nie ma szans, jeśli chodzi o mnie ... co do miejsca jakoś się dostosuję, pozdrawiam

kadafi
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 24 lis 2012, o 09:42
Motocykl: GSX-R 750 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 L1
Imię: Łukasz
Skąd: Białystok

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: kadafi » 10 wrz 2013, o 00:18

1 Mixer
2 karolo986
5 kadafi x3 (2 kompanow z GSXRami ;) )
Gas or Ass
NO FREE RIDES

Mixer
Posty: 293
Rejestracja: 15 cze 2013, o 15:42
Motocykl: Suzuki GsxR 750 K9
Imię: Grzegorz
Skąd: łódzkie

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: Mixer » 10 wrz 2013, o 06:33

tomekciupak pisze:No a jak zgłosi Ci się 20 osób to co załatwisz? Zadzwonisz do pensjonatu (jakiego?) i będziesz pytał o wolne pokoje (kiedy?). Pani powie Ci, że możemy przyjeżdżać i okaże się, że z dupy termin jest albo miejsce bo nie wszystkim pasuje. Zostaniesz z listą wstępnie zadeklarowanych osób, wynegocjowaną ceną i tyle. Zgadzam się z Sarah5, że najpierw obgadajmy termin i miejsce. Ja osobiście bym chętnie się pojawił ale wrzesień odpada. Najwcześniej mógłbym np 4-6 października jeżeli chodzi o ten rok. A jeżeli zdecydujemy się jednak na przyszły rok to majówka byłaby idealna.
Spokojnie sezon sie skonczyl to i sporo terminow bedzie a i miejsca na 20 os bedzie ja mieszkam na miejscu wiec pozwol mi sie o to martwic, a jak nie na borkach sa jeszcze domki na przystani na osirze wiec moja w tym glowa. Tak wiec jak ppowiedzialem wyjde ze szpitala po operacji to na pewno cos zalatwie nawet jak kilka osob przyjedzie bedzie git a rym co nie pasuje to przyjada w przyszlym roku. Tylko dajcie mi czasz bo narazie leze w jeb*anym szpitalu przez kier puszki. To moj ostatni post bo nie chce mi sie tego juz walkowac jak bede w domu to napisze jakie terminy i jaka kasa komu bedzie pasowac ten przyjedzie i finito! A na przyszly rok zrobi sie oficjalny tak zeby kazdy byll happy. Ps. Soey za bledy i literowki ale mam sprawna tylko jedna reke ipisz z tel.

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: ROBIMY ZLOT! KTO JEST ZA?

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 10 wrz 2013, o 08:39

ok to rozumiem, że teraz tutaj umawiamy się na termin październikowy? termin przyszłoroczny rozumiem, że będzie omawiany w przyszłym roku? jeszcze jedna rzecz z doświadczenia przychodzi mi do głowy - nie organizujcie nic 8 miesięcy przed czasem (o tą majówkę mi chodzi), bo GWARANTUJĘ, że nie wyjdzie ;) wystarczy miesiąc przed planowanym wyjazdem.
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

ODPOWIEDZ