Oświadczenie

Wszystko co związane z formalnościami.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Oświadczenie

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 23 kwie 2014, o 10:28

Witam, być może nie odpowiedni dział ale w związku z tym iż znajomy który sprzedawał ost motor poprosił mnie o coś w związku z tym że studiuje Prawo wiec chodzi mianowicie o oświadczenie dot jazdy próbnej. Kolega swego czasu miał niezłe nie przyjemności, zastosował zasada Kasa na stół i jazda próbna ale był sam klient po powrocie dostał kasę do reki ale powiedział ze brakuje 500 zł ( kolega nie przeliczył jego wina) ale poszukałem na necie jakiegoś wzoru znalazłem jeden ale hhmm że tak powiem troszkę za dużo luk miał moim zdaniem wiec go przerobiłem oto on mam nadzieje że się przyda.

OŚWIADCZENIE


Ja ……………………………………………… nr dowodu osobistego.………………………………… oświadczam, że na czas jazdy próbnej motocyklem …………………………………................nr rej…………………, którego właścicielem jest ………………………………………… zam. przy ul…………………………………… w …………………………………………., nr dowodu osobistego ........................................, deponuję właścicielowi w/w pojazdu kwotę ……………….. zł, /słownie/……………………………………………………………………. która jest równowartością powyższego motocykla w wysokości ceny wywoławczej sprzedaży, określonej przez właściciela pojazdu.
Zdeponowana kwota stanowi zabezpieczenie roszczeń właściciela pojazdu, należnych mu w przypadku ewentualnego uszkodzenia motocykla podczas jazdy próbnej. W przypadku uszkodzenia motocykla zobowiązuje sie do zakupu go po cenie ustalonej w wyżej wymienionej kwocie.
Powyższa zdeponowana kwota zostanie w całości zwrócona przez właściciela pojazdu po dokonaniu jazdy próbnej bez szkodowo .
Oświadczam, że posiadam uprawnienia do kierowania motocyklem kat. A, a podczas jazdy próbnej nie znajduję się pod wpływem alkoholu ani innych środków o podobnym działaniu.
Jednocześnie zwalniam właściciela w/w pojazdu od wszelkich roszczeń osób trzecich, które to mogą zostać wniesione na poczet doznanej przez nie szkody w przypadku ewentualnego zdarzenia drogowego podczas dokonywanej przeze mnie jazdy próbnej. Wszelkie roszczenia osób trzecich zobowiązuję się pokryć na drodze właściwego powództwa sądowego.
Właściciel w/w motocykla przedstawił mi stosowne dokumenty, potwierdzające jego prawo własności pojazdu, ważność przeglądu technicznego oraz ważność ubezpieczenia OC pojazdu.
Oświadczenie sporządzono w dniu jazdy próbnej ………………………… w ………………………………..


Sprzedający Kupujący

przeniosłam temat z działu "sprzedam"
pzdr ;) klaudia

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Oświadczenie

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 23 kwie 2014, o 22:21

Przyda się napewno :)
Nie dyskutuję z idiotami

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Oświadczenie

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 24 kwie 2014, o 21:00

No to sie ciesze demon:)

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Oświadczenie

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 27 kwie 2014, o 02:36

Klaudia to dlatego nie mogłem tego odszukać :D
Nie dyskutuję z idiotami

Awatar użytkownika
marciello24
Posty: 75
Rejestracja: 25 kwie 2014, o 10:46
Motocykl: Suzuki GSXR 750
Wymarzony motocykl: Hayabusa
Imię: Marcin
Skąd: Ostrowiec Św.

Re: Oświadczenie

Nieprzeczytany post autor: marciello24 » 27 kwie 2014, o 11:02

Nie złego Sztosa mu ktoś zapodał he he :) Pięć stów w plecy.Ja jestem uczulony na niby ,,zaufanie,, W tych czasach nie ma zaufania z obcymi.Niech kolega wyciągnie wnioski i stosuje w/w umowę :)

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Oświadczenie

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 27 kwie 2014, o 17:26

No jego wina, zapamięta ja na całe życie:) ale kasę odzyskał podniósł cenę motocykla, i poszedł za nią:) więc wyszedł na 0:)

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Oświadczenie

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 5 maja 2014, o 22:27

Mi te oświadczenie bardzo się przydało.
Liczyć wiadomo kasę liczyłem przy kupującym jak tylko dostałem przed jazdą próbną.
Ja najbardziej obawiałem się tego że coś mu wyskoczy i rozbije mi tą Suze.
Sprzedałem z czystym sumieniem nie ukrywając nic.
Nie dyskutuję z idiotami

ODPOWIEDZ