Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 15 lut 2016, o 17:28

Albo się lansujesz albo jeździsz i kombi służy do tego do czego ma służyć ;) hehe

A tak na serio to jeśli masz obawy zawsze możesz zainwestować w te takie "easy grip" czy jakoś tak :) Pytanie jak jeździsz bo jeśli tylko siedzisz i jesteś wręcz przyklejony do tego moto (jak niektórzy moi koledzy) to nawet w parę lat tego kombi nie zarysujesz na stomp gripie ;)

Mariusz10
Posty: 68
Rejestracja: 3 cze 2015, o 21:03
Motocykl: 750 K8
Wymarzony motocykl: S1000rr/HP4 :)
Imię: Mariusz
Skąd: Bolesławiec

Re: Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Nieprzeczytany post autor: Mariusz10 » 15 lut 2016, o 19:03

Nie lansuje :) Lubię troche pozapier!@#ać i w sumie gripy miałby mi służyć do ochrony baku żeby go nie rysowac i odciążyć ręcę. W zasadzie to głownie myslałem o ochronie lakieru na baku bo "spokojnie" na moto nie siedzę. Co do kombiaka to jak najbardziej służy do tego czego został stworzony a jak już pisałem nie chciałbym go niszczyć niepotrzebnie. Wielkie dzieki jeszcze raz za odpowiedzi. Temat do zamknięcia! :)

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 15 lut 2016, o 19:10

Po drogach wolno nie jeździłem i wystarczało nie pastować kolan ani zbiornika i było ok. Jak wsiadłem na wypastowane moto Lewego to na obwodnicy o mało z niego nie spadłem.
Stompy są na tor bo hamujesz tam na full z 15 razy na minutę tak, ze na koło wstajesz - tego bez podpory nie wytrzymają ani ręce ani kolana na dłuższą metę. Na drodze raczej aż tak ostro nie hamujesz a przede wszystkim dużo rzadziej.

Będę się upierał - jak się komuś od stomp gripa (ostrego oryginała) nie niszczy kombi znaczy że stomp w ogóle nie jest potrzebny. A wygląda jak szara kupa na baku ;)

Mariusz10
Posty: 68
Rejestracja: 3 cze 2015, o 21:03
Motocykl: 750 K8
Wymarzony motocykl: S1000rr/HP4 :)
Imię: Mariusz
Skąd: Bolesławiec

Re: Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Nieprzeczytany post autor: Mariusz10 » 15 lut 2016, o 19:13

Mi grip na baku się podoba, no ale kwestia gustu!

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 15 lut 2016, o 19:14

Spoko Mariusz tak się śmieję tylko ;)

Szczerze to ja nie jestem do końca zadowolony z samego wykonania tych stomp gripów a nie z tego że niszczą trochę kombi :|
Niby tyle kasy się płaci a to takie gówno :P Moje obecne może użytkowałem z 3 miesiące ( z 6tyś km) a są ślady już jego zużycia.
Jakbym miał teraz wybrać chyba jednak wybrałbym czarne a nie te przezroczyste bo te przezroczyste tak jakby się lekko rozwarstwiły... :(
Odchodzi jakby folia od foli (pęcherzyk powietrza) mniej więcej coś w tym stylu się zrobiło


QH ale lewy to na baku miał jeszcze do tego taką folię zabezpieczającą przed porysowaniem tyle że to faktycznie mega śliskie było :P
Ale jakier jak nówka :mrgreen:

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 15 lut 2016, o 19:23

No to mówie, że stompy są jak kupa. to rozwarstwienie to odchodzący klej od gumy.
Cza widzieć oderwane od K6 stompy na mojej jeszcze ładnej L4. W paru miejscach kleju w ogóle nie ma ... . ale to ma trzymać a nie wyglądać. I się całkiem komponuje z laminatem z lampą od DRZ jak w nowym GIXsie 2006 ;)

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 15 lut 2016, o 19:34

Ja tam bez gripów zaraz wyleciał bym w pizdu przez kiere. Fakt tak jak pisze qh na torze spisuje się to zajebiście.
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 15 lut 2016, o 23:42

Ja bez SG nie wyobrażam sobie jazdy. Mam stare kombi berika i coś tam przytarło ale minimalnie. Na pewno korzyści jakie stomp grip daje są warte paru rys na kombinezonie.

Awatar użytkownika
VenomGSXR
Posty: 391
Rejestracja: 24 mar 2014, o 11:24
Motocykl: GSXR k6 750
Imię: Paweł
Skąd: Sierpc/Płock
Lokalizacja: Sierpc/Płock

Re: Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Nieprzeczytany post autor: VenomGSXR » 16 lut 2016, o 09:53

ja u siebie mam takie i szczerze to po 5tys nie potyraly mi kombi wcale... ale spotkalem raz ziomka ktory je ogladal i mowil ze z tej firmy sa najlepsze bo nie maja az tak ostrych krawedzi...
http://www.stompgrip.com/streetbike-kit ... 052-detail

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Stomp Gripy - kupno i pytanie czy niszczą Kombinezon ?

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 16 lut 2016, o 12:07

Stomp zre kombi bo guma twarda ale tak ma byc :) U siebie mam teraz przezroczysta folie zabezpieczajaca by Suzuki po bokach zbiornika i jest gitez. Oklejcie sobie wahacze z prawej strony na torek i na ulice tez bo od butow sie rysuja, przynajmniej od k9 w gore ;)

ODPOWIEDZ