2008 750 GSX-R

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: 2008 750 GSX-R

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 5 paź 2015, o 17:57

no to samo myślałem że właśnie pod czarnym na czarnym moto nie widać byłoby pęcherzy dlatego z ciekawości zapytałem czym się kierowałeś przy wyborze :)

Muszę jednak przyznać że ja jestem zaskoczony tak słabym wykonaniem tych stompgripów niby tyle kasy za kawałek śmiesznej foli a to cholera taki badziew :?
Kupiłem przecież nowe do kawy są na moto może z 3 miechy a folia z dwóch stron baku identycznie się dzieje jakby się rozwarstwia na obrzeżach
Żadnej zbytnio różnicy nie poczułem w porwaniu do tego co kiedyś miałem klejone na baku więc generalnie trochę jestem rozczarowany a w szczególności właśnie ich jakością. Myślę że jak na naklejkę za ponad 200zł można czegoś jednak oczekiwać a tu taki klops...

Awatar użytkownika
bartekst87
Posty: 279
Rejestracja: 25 sty 2013, o 23:42
Motocykl: Suzuki GSX-R 750 k8
Imię: Bartek
Skąd: Konin

Re: 2008 750 GSX-R

Nieprzeczytany post autor: bartekst87 » 5 paź 2015, o 18:14

ja jak na razie ani razu ich nie użyłem, na drodze ciężko jest mi się złożyć - nie to co na torze. u mnie jak na razie stan jest perfect :P
na jebaju są chińskie podróbki klejone na folii 3M za 1/2 ceny, jeśli jakość jest taka sama jak oryginału to nie warto przepłacać.
Dzisiaj mi doszedł cover cap - fajnie się prezentuje z takim samym wzorem tanpada. Zdjęcia nie zrobię bo telefon poszedł na dno jak Titanic :D

qubis

Re: 2008 750 GSX-R

Nieprzeczytany post autor: qubis » 5 paź 2015, o 18:28

To zrob zdjęcie komputerem :)

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: 2008 750 GSX-R

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 6 paź 2015, o 10:31

Na czarnym może tak ci tego nie będzie widać nawet jak będzie schodzić ale na przezroczystym to trochę średnio wygląda...
http://s25.postimg.org/cgoay0fsu/stomp.jpg
a samo dopasowanie naklejki do mat które znajdują się na ramie w kawie też zostawia wiele do życzenia

Awatar użytkownika
bartekst87
Posty: 279
Rejestracja: 25 sty 2013, o 23:42
Motocykl: Suzuki GSX-R 750 k8
Imię: Bartek
Skąd: Konin

Re: 2008 750 GSX-R

Nieprzeczytany post autor: bartekst87 » 6 paź 2015, o 15:30

faktycznie, troszkę lipsztyn. u mnie w gixie idealnie przylega do krawędzi załamania linii baku. szkoda że u mnie nie ma dodatkowych naklejek tak jak u Ciebie poniżej baku. Kontakt ze stomp gripem mam dopiero przy porządnym złożeniu, przy przechyłach podczas normalnej jazdy nie ma możliwości zaparcia się o stomp grip.

ODPOWIEDZ