Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Latasz czym innym niż gix? Pokaż go w tym dziale ;-)
Regulamin forum
Podgląd regulaminu działu:Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
kamyk82
Posty: 109
Rejestracja: 10 paź 2015, o 19:12
Motocykl: Sprzedany
Wymarzony motocykl: Jeszcze nie wiem
Imię: Piotr
Skąd: Lubelskie

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: kamyk82 » 26 wrz 2018, o 20:10

Ale zrobił się niezły kwas . Czekamy co na to właściciel . Coś mi się wydaje że ten post o tym że coś tam uszkodzili w serwisie to taki na usprawiedliwienie trochę .

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 26 wrz 2018, o 23:28

usuń to zdjęcia albo chociaż zamaż dane adresowe jeśli chcesz by widniało na forum bo sprawa odnośnie danych i oględzin zostanie jutro lub w piątek zostanie zgłoszona na policję.

przyjechało 2 cwaniaków, "specjalistów" (spóźniło się ponad 1.5h)
zdjęliśmy czarne elementy pod zbiornikiem i wyszło że nakładka na zbiornik ma połamane mocowania, - to jest prawda nie wiedziałem o tym bo mocowań po prostu nie widać (a ostatni raz ściągane były przez ASO)
- proste, odpowiedziałem klientowi że nie wiedziałem o tym i chcąc być uczciwym zaproponowałem że opuszczę z ceny na nowy element.
kolejnym newansem dla mnie było jak zobaczyłem że jedno z mocowań (miejsce w które wchodzi śruba) w zadupku pod siedzonkiem jest pęknięte

fotka w linku poniżej.

Goście odpalili motocykl wszystko cacy i gość sprawdza stan oleju, (na zapalonym silniku) i mówi mi że w moim motocyklu nie ma oleju O_o ja zgłupiałem i mówię żeby zgasił motocykl poczekał jakiś czas i ustawił go do pionu i wtedy sprawdził, goście do mnie że tak oleju się nie sprawdza i że oczko powinno być full na włączonym silniku.... już miałem ochotę ich wyprosić z oględzin za marnowanie mojego czasu.


motocykl stał prawie 2 miesiące nie odpalany po przegazówce okazała się tyci tyci chmukra jeszcze na nie zagrzanym dobrze motocyklu,
goście zaczęli gazować nic już nie leciało, motocykl strzelił z wydechu (bo strzela często gdy schodzi z obrotów dla mnie to norma przy braku mapy, braku kata i krótkim wydechu 2b)
goście stwierdzili że to na pewno wina braku oleju buhahaha i że oni nie chcą kupić go i dalej coś tam gadali...

zaczęło się gadanie "co zrobimy teraz skoro przyjechaliśmy i nie bierzemy go" (tak chodziło o kasę za dojazd)
i jak to usłyszał "starszy mężczyzna" czy jak tam to opisywali wyrzucił ich z posesji)

goście na odchodne powiedzieli "obsmarujemy Cię tak że nigdy nie sprzedaż tego motocykla" i jakiś gadanie którego nie słuchałem.


a i jeszcze spasowanie lampy? rzeczywiście jedna z nich jest delikatnie nie spsowana, ale nawet jeden z naszych forumowiczów ocenił to że kawy generalnie są słabo spasoane ale drążyłem dalej hmm pytałem o to w aso, jak byłem zmieniać przewody i stwierdzili że to standard, że motocykl jest bdb stanie.
brakuje z tego co wiem jednego lub kołków w owiewce a reszta to kołki na takich jak motocykl kupiłem wg mnie oryginalne nie jak to napisali każdy z innej parafii... została chyba tylko kwestia sondy, sonda jest przypięta żeby motocykl bez zrobionej mapy stroił się do jakiejkolwiek szerokości pasma a nie wyjebał błąd więc sonda została bo przecież nie będzie wlec się kabel po asfalcie... z tego co mi wiadomo montaż wydechu odbywał się w ASO w Gadńsku i zrobił to tamtejszy serwis autoryzowany.

Chętnych na zakup zapraszam na wizytę z moim motocyklem w ASO,
pominąłem coś jeszcze? chyba nie.

Goście to bajkopisarze i tyle. Sprawdzanie oleju na włączonym silniku pokazuje dokładnie ich poziom jakiejkolwiek wiedzy

motocykl moim zdaniem jest w bdb stanie, jest to motocykl używany a nie nowy. Owiewki owiewkami natomiast te bzdury na temat silnika to jedna wielka wymyślanka albo po prostu serio wierzą w to co widzieli Panowie "specjaliści"
moim zdaniem chcieli tylko wyłudzić kasę za podróż i nic więcej

a i macie zdjęcie tego mega porysowanego wyświetlacza który jest prawie nie do odczytania hahahahaha taaaaaaaaaaaaaa takie zdjęcie znalazłem bd ktoś chętny to wstawie aktualne ale nic się nie zmieniło bo nie mam już breloka a raczej smyczy i breloka przy kluczyku

https://www.dropbox.com/s/5skueu16zkrtt ... 3.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/zflklwfb73ha6 ... 6.jpg?dl=0

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 27 wrz 2018, o 08:30

hmm no to ciekawa historia naprawdę tzn ten pomiar oleju na cieplym silniku mnie zaciekawił bardzo ale mowie sobie kurcze no może o czymś nie wiem jakiś może jest myk mechanikow co i jak hehe.
no to ładnie trafiles na niezłych oszołomów no ale zeby zaraz pisac ze cale plastiki połamane poklejone ? z powodu jednego czy dwoch pęknięć bo ktoś za mocno przykręcił owiewkę ? to samo bialy dymek po odpaleniu? co to za szpece pożal się boże przyjechali ale tak to w życiu bywa ostatnio rozmawiałem z kolegą co sprzedaje stara honde za 4 tys zł a ludzie przyjezdzają i marudzą że jest podrapany i gdzies ma rysy hehehehe lub że coś było malowane hehhehe a co sie dziwić że tu zrobili afere w motocyklu wartm 10 razy więcej

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 27 wrz 2018, o 08:45

MaciejX pisze:hmm no to ciekawa historia naprawdę tzn ten pomiar oleju na cieplym silniku mnie zaciekawił bardzo ale mowie sobie kurcze no może o czymś nie wiem jakiś może jest myk mechanikow co i jak hehe.
no to ładnie trafiles na niezłych oszołomów no ale zeby zaraz pisac ze cale plastiki połamane poklejone ? z powodu jednego czy dwoch pęknięć bo ktoś za mocno przykręcił owiewkę ? to samo bialy dymek po odpaleniu? co to za szpece pożal się boże przyjechali ale tak to w życiu bywa ostatnio rozmawiałem z kolegą co sprzedaje stara honde za 4 tys zł a ludzie przyjezdzają i marudzą że jest podrapany i gdzies ma rysy hehehehe lub że coś było malowane hehhehe a co sie dziwić że tu zrobili afere w motocyklu wartm 10 razy więcej

ta pomiar na ciepłym i ma być full w oczku TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Może i się nie znam ale nie spotkałem się z tym nigdy...
ma być miedzy min a max na zimnym w pionie i tyle...

Strzały z wydechu to na pewno przez brak oleju buhaha

co do owiewek to wiesz bez przesady są rzeczywiście pęknięte, o czym serio sam nie wiedziałem, nic nigdy nie było KLEJONE NAPRAWIANE CZY COŚ...
samymi owiewkami się nie jeździ chociaż raczej zawsze byłem pedantyczny co do tego i to nad wyraz. Wyłudzacze kasy za dojazd i tyle... do tego oglądacze, chcecie nowy motocykl zapraszam do salonu. O każdy sprzęt jaki mam dbam inwestuje i liczę się z tym że to nigdy mi się nie zwróci, ale Janusze wolą mieć gumowy oplot i kupić motocykl 300zł taniej mimo że oplot do abs kosztuje ponad 700zł a gdzie tam jeszcze montaż który z ABS nie jest taki prosty ....

Strasznie poirytowany jestem takim zachowaniem ludzi... wiem że kasa nie mała ale bez przesady nowy kosztuje prawie pewnie z 70k...

Awatar użytkownika
droi8d
Posty: 286
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 14:17
Motocykl: 1000 K8
Wymarzony motocykl: HP4
Imię: Damian
Skąd: Wawa

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: droi8d » 27 wrz 2018, o 10:20

Aż się boje momentu w którym będę sprzedawał swój 11 letni motocykl i każdy pedant znawca będzie wytykał najmniejsze ryski :lol:

Na ten wyświetlacz i pęknięcie na plastiku bym nawet nie zwrócił uwagi.

Awatar użytkownika
Szprota
Nowy
Nowy
Posty: 33
Rejestracja: 3 maja 2016, o 14:57
Motocykl: brak
Wymarzony motocykl: GSX-R 750
Imię: Kuba
Skąd: centrum

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: Szprota » 28 wrz 2018, o 20:45

@KubusK

Gość z opisu napisał prawdę. Wyświetlacz masz porysowany, plastiki połamane, sonde przyczepioną na trytytki i to że po odpaleniu leciało na biało - no bo przecież leciało, sam przyznałeś. To że goście nie potrafią sprawdzać oleju to inna sprawa. Ale gościu, który u Ciebie był napisał prawdę i nic mu nie zrobisz. Nawet to, że podał dane adresowe.

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 29 wrz 2018, o 09:43

Szprota pisze:@KubusK

Gość z opisu napisał prawdę. Wyświetlacz masz porysowany, plastiki połamane, sonde przyczepioną na trytytki i to że po odpaleniu leciało na biało - no bo przecież leciało, sam przyznałeś. To że goście nie potrafią sprawdzać oleju to inna sprawa. Ale gościu, który u Ciebie był napisał prawdę i nic mu nie zrobisz. Nawet to, że podał dane adresowe.
ta prawdę opisał mój motocykl jak by wszystkie plastiki były połamane to uno po duo skłamał że przy każdym dodaniu gazu, leci dym, skłamał też o stanie oleju, bo nie jest na minimuma ani poniżej minimum,, wyświetlacz też opisał jako strasznie porysowany, uważam inaczej.
Dane adresowe w dzisiejszych czasach to element mocno prywatny w związku z czym sprawa, będzie na policji :)
dla mnie to zwykły naciągacz i nic więcej, poza tym nie opisywałem swojego motocykla jako IGŁA Z SALONU BEZ RYSKI
a co do sondy to jakaś wada? bo gość opisał to jako wadę?
opisał mnie jak bym by motocykl nie był wart jakiegokolwiek zainteresowania i był ulepem a tak nie jest.

Awatar użytkownika
Szprota
Nowy
Nowy
Posty: 33
Rejestracja: 3 maja 2016, o 14:57
Motocykl: brak
Wymarzony motocykl: GSX-R 750
Imię: Kuba
Skąd: centrum

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: Szprota » 29 wrz 2018, o 13:56

KubusK pisze: ta prawdę opisał mój motocykl jak by wszystkie plastiki były połamane to uno po duo skłamał że przy każdym dodaniu gazu, leci dym, skłamał też o stanie oleju, bo nie jest na minimuma ani poniżej minimum,, wyświetlacz też opisał jako strasznie porysowany, uważam inaczej.
Dane adresowe w dzisiejszych czasach to element mocno prywatny w związku z czym sprawa, będzie na policji :)
dla mnie to zwykły naciągacz i nic więcej, poza tym nie opisywałem swojego motocykla jako IGŁA Z SALONU BEZ RYSKI
a co do sondy to jakaś wada? bo gość opisał to jako wadę?
opisał mnie jak bym by motocykl nie był wart jakiegokolwiek zainteresowania i był ulepem a tak nie jest.
Żeby nie było nie bronię gościa, który u Ciebie był, tylko czytam co jest na screenie z opisem Twojego moto. Opisał dokładnie, które plastiki masz połamane, wymieniając je konkretnie. Gość nie skłamał, że przy każdym dodaniu gazu leci dym tylko cytuję "Ogólnie moto po odpaleniu wali dyma na biało" - sam stwierdziłeś, że leciał dym na początku. Poza tym nigdzie nie ma wzmianki o stanie oleju w opisie, a co do wyświetlacza i jego zarysowania, to czy jest mocno czy nie, to każdy oceni inaczej. Co do sondy koleś nie napisał, że jest to wada, tylko że jest przymocowana na trytytkę.

Jak dla mnie z tym zgłoszeniem na policję nic nie ugrasz, no ale możesz próbować :)

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 30 wrz 2018, o 08:29

Przykre jest właśnie że przyjeżdżają niby znawcy ale nie znają podstaw mechaniki i takie tam, też kolega raz sprzedawał motocykl i było już zimno po odpaleniu kupa pary wodnej z tłumika a oni że ten silnik to na pewno już pierścieni i uszczelniaczy nie ma

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 30 wrz 2018, o 22:22

Szprota pisze:
KubusK pisze: ta prawdę opisał mój motocykl jak by wszystkie plastiki były połamane to uno po duo skłamał że przy każdym dodaniu gazu, leci dym, skłamał też o stanie oleju, bo nie jest na minimuma ani poniżej minimum,, wyświetlacz też opisał jako strasznie porysowany, uważam inaczej.
Dane adresowe w dzisiejszych czasach to element mocno prywatny w związku z czym sprawa, będzie na policji :)
dla mnie to zwykły naciągacz i nic więcej, poza tym nie opisywałem swojego motocykla jako IGŁA Z SALONU BEZ RYSKI
a co do sondy to jakaś wada? bo gość opisał to jako wadę?
opisał mnie jak bym by motocykl nie był wart jakiegokolwiek zainteresowania i był ulepem a tak nie jest.
Żeby nie było nie bronię gościa, który u Ciebie był, tylko czytam co jest na screenie z opisem Twojego moto. Opisał dokładnie, które plastiki masz połamane, wymieniając je konkretnie. Gość nie skłamał, że przy każdym dodaniu gazu leci dym tylko cytuję "Ogólnie moto po odpaleniu wali dyma na biało" - sam stwierdziłeś, że leciał dym na początku. Poza tym nigdzie nie ma wzmianki o stanie oleju w opisie, a co do wyświetlacza i jego zarysowania, to czy jest mocno czy nie, to każdy oceni inaczej. Co do sondy koleś nie napisał, że jest to wada, tylko że jest przymocowana na trytytkę.

Jak dla mnie z tym zgłoszeniem na policję nic nie ugrasz, no ale możesz próbować :)

chciałbym dodać tylko że para poleciała tylko na 1 przegzaówce a nie leciała przy każdym dodaniu gazu, co do policji chodzi o dane osobowe a nie o pierdolenie które wypisuje jakiś ktoś w internetach

stan oleju był opisywany również w komentarzach do tego postu, co było wielkim kłamstwem ze strony tego oto "SPECJALISTY"

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 1 paź 2018, o 06:28

a i jeszcze apropo rzucania się o stan wyświetlacza,
na aukcji jest pokazane jego zdjęcia, jasno i czytelnie jeśli ktoś nie przeglądał zdjęć to już chyba nie mój problem, w szczególności, że zdjęcie przedstawiam sam cały wyświetlacz który poza kilkoma rysami i w życiu bym przy ogląedzinach motocykla nie czepiał się o taką pierdołę
matix19 pisze:Przykre jest właśnie że przyjeżdżają niby znawcy ale nie znają podstaw mechaniki i takie tam, też kolega raz sprzedawał motocykl i było już zimno po odpaleniu kupa pary wodnej z tłumika a oni że ten silnik to na pewno już pierścieni i uszczelniaczy nie ma
Jest przykre tym bardziej że o pęknięciach plastików nie wiedziałem i od razu powiedziałem że na nakładkę opuszczę z ceny...
cała reszta o stanie sinika kopceniu cały czas itd to totalne bzdury, wymyślone na potrzebę podkolorowania tej opowieści, tak samo jak wyzwiska i parę innych elementów opisujących przez "specjalistę od BMW"

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 4 paź 2018, o 10:31

słyszałem o tej sytuacji zanim koleś objechał cię w "internetach" :roll:

Trafiłeś na debili którzy myśleli, że są fachowcami co tu więcej mówić. Trochę hujowo bo teraz musisz udowadniać że moto faktycznie jest w dobrym stanie...
Pisali wszystko na wyrost i co by nie mówić po samym ich opisie można stwierdzić, że to gruz a przecież tak nie jest :)
Licznik też uważam, że nie jest porysowany tak jak to on opisał więc bez przesady. Z sondą łatwo się domyśleć czemu tak to jest zrobione (swoją drogą mogłeś kupić eliminatr sond na ebay-u zapłaciłem z wysyłką jakieś 100zł za 2 a sondy jeszcze opierdzielić na allegro hehe :lol: ;)

Powodzenia i mam nadzieję, że ktoś kto szuka po prostu dobrego moto przyjedzie i sam oceni


Jakby każde niekupione moto miał człowiek tak opisywać w necie to nie wiem co by było :oops:
Wczoraj moto odpaliłem po 3tyg i też leciał biały dymek a i oleju nie było :lol: :mrgreen: z resztą bardzo słabo kręcił jakby się coś zjebało :lol: ;)

Awatar użytkownika
Ratm
Nowy
Nowy
Posty: 26
Rejestracja: 8 gru 2017, o 19:42
Motocykl: Mt 10
Imię: Mirek
Skąd: krk

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: Ratm » 5 paź 2018, o 13:09

tiromaniak pisze:https://i.imgur.com/Y1Pmmgp.png

Nie wiem na ile jest w tym prawdy, nie mi to oceniać, ale dzisiaj dziwnym trafem natknąłem się na taki opis dotyczący tego sprzętu. myślę, że warto to wyprostować.
Nie dziala link?

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 22 maja 2019, o 06:19

Po wielkim boju tzn. remoncie mieszkania które pochłaniało całe fundusze i cały jakikolwiek wolny czas mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwy bo brakuje mi tylko mebli w związku z tym Kawa na ten sezon na 100% zostaje ze mną chyba, że strzeli mi jakiś glupi pomysł do głowy.
W tym sezonie nie zrobiłem jeszcze nawet 1m

Czekam na zamówiony:

olej - motul 300v
płyn hamulcowy - rbf 660 motul
płyn chłodniczy motocool motul
filtr oleju
oraz zestaw do czyszczenia filtra powietrza

jak tylko skończę kuchnie której mi jeszcze brakuje :lol: :lol: :lol: :lol:
to szukam PC do kawy i wybieram się do Carrego i Przemka B na hamownie by zgrać wszystko ze sobą lub do RatkaMotocykle,
(chyba że oganą na ori ECU)
niedługo na pewno wpadną jakieś zdjęcia z serwisu przed sezonowego.

Myślę że w tym roku powinien wpaść też nowy komplet kapci bridgestone S21 lub jej następnik.

mam nadzieję że w tym roku uda mi się wpaść na jakiś zlot bywalców tego forum :)

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Zielono-Czarny diabeł by KubusK ^^ 10!

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 24 maja 2019, o 09:02

jeżeli k3rr Ci nie pasowały to o S21 nawet nie myśl bo S21 do k3rr nie ma polotu najmniejszego, mam obecnie na moto i tyle co złapałem na niej uślizgów to jakaś masakra, co na k3 czy k3rr /rosso corsie nie miało miejsca wogóle. jesli nie chcesz kolejnych k3rr to kup supercorse SP V2 lub Rosso corse 1 lub 2

ODPOWIEDZ