Kask potrzebny na GWAŁT!!! :)

Awatar użytkownika
bober
Nowy
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 26 lut 2012, o 21:13
Motocykl: GSX-R 750 k6
Wymarzony motocykl: Jeszcze nie stworzyli :)
Lokalizacja: Serock ok. Byd

Kask potrzebny na GWAŁT!!! :)

Nieprzeczytany post autor: bober » 6 mar 2012, o 18:34

Witam serdecznie Przeleciałem wasze wypowiedzi na temat kasków i tak się składa że akurat szukam czegoś na mój baniak:) Cena jak mnie interesuje to od 1tyś do 1600zł ale jak będzie za 2tyś w zajebistej promocji to nie pogardzę:) Ogólnie chciałby, żeby ktoś mi doradził czy Shoei czy Arai. Pisaliście dużo o tym XR1000 ale chyba w tej kasie już dostanę 1100 tylko pytanie czy jest lepszy od ARAI-a?? Dodam jeszcze, że aktualnie przebywam w Poznaniu u dziewczyny i może ktoś wie gdzie można tutaj wyhaczyć jakiś ciekawy sprzęt za dobre pieniądze?? Mam czas do soboty więc każda odpowiedź na wagę złota!!!! pozdrawiam.
Żyj tak, żeby innym było nudno jak Cie zabraknie !!! Życie zaczyna się powyżej 200km/h :)

Awatar użytkownika
lojak
Nowy
Nowy
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2012, o 22:27
Motocykl: K7
Wymarzony motocykl: co roku inny
Lokalizacja: W-wa

Re: Kask potrzebny na GWAŁT!!! :)

Nieprzeczytany post autor: lojak » 6 mar 2012, o 20:50

jeździłem w XR1000 - zaliczyłem glebę przy 130 km/h

[img]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1772_n.jpg[/img]

na kasku nie ma co oszczędzać !
______________________________
www.motocyklisci-charytatywnie.pl
www.lojak.pl

Awatar użytkownika
bober
Nowy
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 26 lut 2012, o 21:13
Motocykl: GSX-R 750 k6
Wymarzony motocykl: Jeszcze nie stworzyli :)
Lokalizacja: Serock ok. Byd

Re: Kask potrzebny na GWAŁT!!! :)

Nieprzeczytany post autor: bober » 6 mar 2012, o 23:39

Zależy mi również na bezpieczeństwie jak i na tym, żeby było cicho :)
Żyj tak, żeby innym było nudno jak Cie zabraknie !!! Życie zaczyna się powyżej 200km/h :)

martinez3433
Nowy
Nowy
Posty: 44
Rejestracja: 20 sty 2012, o 00:08
Motocykl: gsx-r 600
Wymarzony motocykl: gsx-r 600

Re: Kask potrzebny na GWAŁT!!! :)

Nieprzeczytany post autor: martinez3433 » 7 mar 2012, o 00:06

Ja mam Shoei xr1100 i jestem naprawde mega zadowolony :) latałem w różnych kaskach i naprawde mogę polecić wyciszenie b.dobre ,wentylacja moim zdaniem znakomita słyszałem jak kupowałem od kolegi ,że Shoei-a kaski są głośne ,ale chyba nawet nigdy nie miał ,albo jakiś inny model ,bo uważam ,że mój jest cichy :)

martinez3433
Nowy
Nowy
Posty: 44
Rejestracja: 20 sty 2012, o 00:08
Motocykl: gsx-r 600
Wymarzony motocykl: gsx-r 600

Re: Kask potrzebny na GWAŁT!!! :)

Nieprzeczytany post autor: martinez3433 » 7 mar 2012, o 10:42

Jeździłem naprawdę w wielu kaskach i jest normlnie nie jest jakiś super głośny ,ani super cichy mi nic nie huczy wiadomo słychać powietrze ,ale to jest normalne przecież nie stoimy w miejscu :) przy otwartej wentylacji tak jet trochę głośniej ,ale to tylko dlla tego ,że nasze kaski naprawde mają znakomitą wentylacje i wpada powietrze do środka mało jest kasków które mają moim zdaniem ,aż tak dopracowaną wentylacje :P

Awatar użytkownika
bober
Nowy
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 26 lut 2012, o 21:13
Motocykl: GSX-R 750 k6
Wymarzony motocykl: Jeszcze nie stworzyli :)
Lokalizacja: Serock ok. Byd

Re: Kask potrzebny na GWAŁT!!! :)

Nieprzeczytany post autor: bober » 7 mar 2012, o 11:29

No sam jestem ciekaw jak to będzie... 1500 i więcej kasy to już nie są przelewki... Na co dzień nie stać mnie żeby sobie robić takie prezenty... Niestety salony w mojej okolicy nawet nie są w stanie pozwolić mi przetestować kasków,,, Głupie pomieszczenie z jakimś nawiewem, gdzie wystarczyłoby włożyć głowę i posłuchać co ten kask robi np przy 150km/h.... Dlatego tak bardzo zależy mi na rzetelnych opiniach :) bo dzięki nim nie wyrzucę kupy siana w błoto... Jeździłem w kasku za 500zł do tego firmy LS2 i jest totalna porażka... po 2 sezonach szybka tak odstaje od uszczelki że można tam dowód rejestracyjny włożyć... Dlatego zależy mi teraz na cichym kaski... bo jeśli chodzi o wytrzymałość to powyżej 150km/h kończy się pojęcie "wytrzymałość" bo przy uderzeniu centralnym kask tylko sprawi że głowa ewentualnie będzie cała... Więc głównie stawiam na wygodę i wygłuszenie i o takie opinie proszę :)
Żyj tak, żeby innym było nudno jak Cie zabraknie !!! Życie zaczyna się powyżej 200km/h :)

martinez3433
Nowy
Nowy
Posty: 44
Rejestracja: 20 sty 2012, o 00:08
Motocykl: gsx-r 600
Wymarzony motocykl: gsx-r 600

Re: Kask potrzebny na GWAŁT!!! :)

Nieprzeczytany post autor: martinez3433 » 7 mar 2012, o 12:58

No to ja Ci napisałem uważam kask Shoi-a 1100 za bardzo dobry wygoda super ponieważ w ciepłe dni ma super wentylacje ,wyciszenie dla mnie też jest dobre :) Jak dla mnie wystarczający :p

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Kask potrzebny na GWAŁT!!! :)

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 7 mar 2012, o 21:19

Jak na moje to tylko ARAI wygodny, cichy, wytrzymaly. Ale dobre modele zaczynaja sie od 2200-2400
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Awatar użytkownika
bober
Nowy
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 26 lut 2012, o 21:13
Motocykl: GSX-R 750 k6
Wymarzony motocykl: Jeszcze nie stworzyli :)
Lokalizacja: Serock ok. Byd

Re: Kask potrzebny na GWAŁT!!! :)

Nieprzeczytany post autor: bober » 9 mar 2012, o 11:18

Wybór padł na ARAI AXCES II więc mam nadzieję, że dobrze wydane zostały te pieniądze :)
Żyj tak, żeby innym było nudno jak Cie zabraknie !!! Życie zaczyna się powyżej 200km/h :)

ODPOWIEDZ