problem z dainese

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: Joker » 17 lis 2016, o 19:42

Spodnie ,dzisiaj przyszly i qrwa dopiac sie nie moge :evil: rozmiarowo to samo co kurtka ktora pasuje ,w spodniach nogawki ok ,wszystko ladnie opiete ale za chu...a nie moge sie dopiac .Boje sie ze jak wezme 54 ,albo 27 to beda moze pasowac w pasie ale nogawki itd beda za luzne.Wolalbym uniknac sytuacji ze mi sie 27 lub 54 rozbije tak ze bedzie za luzno .Wolalbym rozbic 52 ktore mam-rozbija sie? a moze jakis dobry krawiec wstawi jakies kliny w okolicach pasa i bedzie ok? No dobra ,przy okazji musze zrzucic troche sadla -przyznaje bez bicia ze sie troche zapaslem ./jakies sugestie ,rady? :|
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 17 lis 2016, o 19:48

Kardio z siłownia na zmianę dadzą dobre efekty. Ogranicz tłuszcze trans, cukry. Podobno Chodakonska ma dobre programy ;-)

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 17 lis 2016, o 19:56

Nie wiem jak zadziała na Ciebie, bieganie 10 km (Co drugi dzień i nie ma zlituj że leje, sypie, czy mróz) + lekka dieta ze 105 na 93 w niecałe 4 miesiące. Powodzenia.

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: Joker » 17 lis 2016, o 20:02

No coz ,czyli nadszedl ten czas ze zeby miec forme trzeba cwiczyc fu..k .Jak tyralem fizycznie nic mnie nie bolalo ,nie meczylem sie tak jak teraz ,no i nie bylo opony na brzuchu .Trzeba spojrzec prawdzie w oczy -lata leca i nie ten metabolizm wiec mobilizacja i hajda do cwiczen. Ale ten pas :? troche sie boje ze i tak bedzie malo i trzeba bedzie wszyc kliny ,-przerabial ktos?
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 17 lis 2016, o 20:05

Dokladnie, sama waga nie spadnie, trzeba zapierdalac. Dieta to takie zle slowo... odpowiedni sposob odzywiania sie brzmi znacznie lepiej ;-)

odiz
Posty: 159
Rejestracja: 17 mar 2015, o 22:00
Motocykl: GSX-R 1000 L0
Imię: Przemek
Skąd: Częstochowa

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: odiz » 17 lis 2016, o 20:06

Kombik aż tak strasznie Ci się nie rozbije. Nie możesz tak na to patrzeć.
Ja zrobiłem ten błąd kiedyś i kupując kombik wybrałem mocno dopasowany bo każdy mówił, że się rozbije i będzie super.
Po 1 dniu wymieniłem same gacie na rozmiar większy i dobrze zrobiłem.
Kurtki nie wymieniłem i jest w miarę OK, ale mogła by być rozmiar większa bo obecnie jest mega na styk.
Nie wiem jak dainese, ale niektóre marki mają np długość nogawek taki sam, a różne rozmiary w pasie.
Jak nie to lepiej wymień na większe. Będą OK.

PS.
Ale oczywiście trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi ;)

qubis

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: qubis » 17 lis 2016, o 20:13

Zapi...dol clembuterol z bałkanow i zadne bieganie sranie ruchanie silownie i inne. Tłusz poleci w pare tygodni. Co najwyżej lapy ci zadrzą i będziesz mial skurcze jesli nie weźmiesz magnesy i potasu :))

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 17 lis 2016, o 20:13

Dobrym sposobem na rozbicie jest przejazdzka w ulewie i schnięcie na ciele. Oczywiście 2 rozmiary się nie rozbije, ale pójdzie dużo w ciasnych miejscach. Jakieś 5 miechów temu kupiłem Siediego 52, którego jak naciągałem na dupe to mnie jaja bolały. Teraz jest mega dopasowany i rozciągnięty tam gdzie trzeba, a wszystko za sprawą porady chłopaków u Leguta, bo miałęm brać 54 ale odradzili.

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 17 lis 2016, o 20:14

qubis pisze:Zapi...dol clembuterol z bałkanow i zadne bieganie sranie ruchanie silownie i inne. Tłusz poleci w pare tygodni. Co najwyżej lapy ci zadrzą i będziesz mial skurcze jesli nie weźmiesz magnesy i potasu :))

Haha a czemu sam nie bierzesz?? :lol: Za 5 lat jak będzie srał, to będzie się trawy trzymał

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: Joker » 17 lis 2016, o 20:29

Nie no Endrju ,na skroty nie ide .Zabieram sie za jakies ruchanie ,bedzie dobrze ,tylko musze ostroznie zaczac bo kondycji 0 i odpadne na starcie ,fajki jaram wiec sie organizm wyczysci.W planach mam zamiar rzucic palenie i nie wiem co bedzie jak przytyje po rzuceniu palenia :roll: Mysle ze tak czy inaczej ruch zalatwi wiekszosc problemow
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

qubis

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: qubis » 17 lis 2016, o 20:44

pablogixer34 pisze:
qubis pisze:Zapi...dol clembuterol z bałkanow i zadne bieganie sranie ruchanie silownie i inne. Tłusz poleci w pare tygodni. Co najwyżej lapy ci zadrzą i będziesz mial skurcze jesli nie weźmiesz magnesy i potasu :))

Haha a czemu sam nie bierzesz?? :lol: Za 5 lat jak będzie srał, to będzie się trawy trzymał
Bo ja juz swoje w zuciu wybiegalem wyjezdzilem u wytrenowalem. Wiesz o tym dobrze. A teraz nie ma motywacji

kulka
Nowy
Nowy
Posty: 30
Rejestracja: 14 lis 2012, o 20:41
Motocykl: suzuki
Wymarzony motocykl: suzuki
Imię: krzysiek
Skąd: dolny slask

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: kulka » 19 lis 2016, o 19:01

Wpisz w necie
Lidka szyje

Ogarnia ciuchy moto jak mało kto

Awatar użytkownika
kamir0014
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2016, o 22:10
Motocykl: Gsxr 600 K8
Imię: Kamil
Skąd: Jasło

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: kamir0014 » 20 lis 2016, o 11:15

pablogixer34 pisze:Nie wiem jak zadziała na Ciebie, bieganie 10 km (Co drugi dzień i nie ma zlituj że leje, sypie, czy mróz) + lekka dieta ze 105 na 93 w niecałe 4 miesiące. Powodzenia.
A jak się komuś nie chce biegać to jest drugi sposób :D Wszyskto co jemy rzucamy na wagę i liczymy kcal :D tylko trzeba do tego mądrze podejść a nie jak panienki na szklance wody a potem w szpitalu kończą :D

Tylko wiadome, oprócz samego ważenia trzeba zdrowo się odżywiać i dbać o odpowiedni poziom białka i tłuszczy :D

qubis

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: qubis » 20 lis 2016, o 13:20

Tylko kolega zapomniał dodać ze ten sposób zajmie bardzo duzo czasu. A joker pewnie chcialby w sezonie założyć te spodnie

A najszybszy sposób juz opisałem :lol:

Awatar użytkownika
kamir0014
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2016, o 22:10
Motocykl: Gsxr 600 K8
Imię: Kamil
Skąd: Jasło

Re: problem z dainese

Nieprzeczytany post autor: kamir0014 » 20 lis 2016, o 13:25

qubis pisze:Tylko kolega zapomniał dodać ze ten sposób zajmie bardzo duzo czasu. A joker pewnie chcialby w sezonie założyć te spodnie

A najszybszy sposób juz opisałem :lol:

Bez przesady... Przecież chodzi o ujemny bilans kaloryczny, bo to jest potrzebne do spalania tłuszczu. Na ujemny bilans kcal można wejść mniej jedząc lub jeść tyle samo ale robić cardio. A lepiej chyba zrobić to w sposób zdrowy, trzymać białko na odpowiednim poziomie i nie spalić mięśni przy tym samym.

Mi na wiosne zeszlo 7 kg przez 4 msce, sporadycznie wchodząc na rower :D

ODPOWIEDZ