W czym latasz?

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: W czym latasz?

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 12 lis 2015, o 00:58

a ja polecam Berika Enigme. jednoczesciowy i nieraz padnie jakas 'kurwa' przy zakladaniu ale jak juz sie w niego ubiore to jest tylko 'ale zajebisty' :) mega wygodny super dopasowuje sie do ciala. moge w nim biegac i robic przysiady i w ogole nie krepuje ruchow sprawdzone serio :D ostatnio specjalnymi farbami do skor go sobie odswierzylem wiec wyglada i swieci sie jak nowy. dopoki sie nie popsuje to go nie sprzedam nigdy. choc mysle ze jak cos gdzies 'pusci' to go oddam do naprawy :D a i juz przetestowany w kontakcie z asfaltem przy okolo 70 zadne nitki nie puscily jedynie wiadomo delikatnie przetarla sie skorka na rece i okolicach slajdera ale farby pokryly i ladnie wypelnily i trzeba sie przyjrzec zeby zobaczyc :)
a i jedyny minus tego kombiaczka to podszewka...... wymienna i mozna prac... ale zrobiona jest z takiego rozciagliwego materialu no i zakladajac podczas wkladania nog trzeba po prsotu przytrzymac ta podszewke ale kwestia wprawy. zbieram sie do tego zeby kupic jakis konkretny material jakis dobry na podszewke nie rozciagliwy i wedlug wymiarow starej uszyc nowa. no ale to zbieranie zajmuje mi juz 3 sezon :D generalnie od 0 do 10 daje 9,5 przez ta podszewke :) duzy plus za wyglad kolorystyke i garb na cale plecy. w polaczeniu z bialym moto wyglada naprawde ekstra no i widac ze przyciaga wzrok :)

a tak sie prezentujemy:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

qubis

Re: W czym latasz?

Nieprzeczytany post autor: qubis » 12 lis 2015, o 07:23

tomoo pisze:
qubis pisze:
tomoo pisze:jestem w stanie się założyć że mój kombinezon jest najbrzydszy z wszystkich na tym forum 8-)
może się pochwalę jak mi się bedzie chciało zdjęcia zrobić
Rydu ma szybszy :mrgreen:
qubis nie ćpaj tyle :D
ja mówię o brzydocie a ty o szybkości :)



Rudy ma kombiak za 20 tys, najszybszy do rozpinania żeby mógl go w sekundzie rozpiąć z tyłu i dać dupy swoim koleżkom :lol:
Nie cpie nie umiem czytać

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: W czym latasz?

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 12 lis 2015, o 09:47

Mój strój:

Kombi: Berik LS2-8323 - trochę za długie rękawy, ale mój bęben musiał się też zmieścić. Do kombi nie mam zastrzeżeń, przetrwał już jedną dobrą glebę, tochę się pościerał, ale nie myślę narazie nad zmianą.

Kask: HJC RPHA 10 Plus - nie mam zastrzeżeń.

Buty: A* SMX Plus - do wymiany w pierwszej kolejności, są już mocno styrane, ale dalej polecam model.

Rękawice: A* GP Pro - dają radę.

Na plecy mam też żólwia A* Bionic.

Awatar użytkownika
faza20
Posty: 562
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 10:40
Motocykl: MT-09
Wymarzony motocykl: Multistrada Pikes Peak
Imię: Rafał
Skąd: Gdańsk

Re: W czym latasz?

Nieprzeczytany post autor: faza20 » 13 lis 2015, o 13:00

Mój strój prezentuje się następująco:

Kombinezon: Spyke Race Hunter DIV
Rozmiar 52 - kurtka przedłużona o 6cm u kuśnierza. Latam w nim od 5 lat i nie mam uwag. Bez problemu przetrwał szlif przy ok 60km/h i szorowanie po asfalcie na lewym boku.
Kask: Shoei XR 1100 TC Swell
Do kasku mam 3 szyby - przeźroczystą z pin lockiem na noc, progresywnie przyciemnianą nie wiem po co ale była w zestawie i dark smoke z pin lockiem na dzień - wszystko działa idealnie (po 4 sezonach wymieniłem poduszki policzkowe, podbródek i mechanizm otwierania szyby więc kask mam jak nowy :)
Buty: SIDI Vertigo - urwałem oba uchwyty do zamków i zastąpiłem je kółkami do kluczy, poza tym bardzo dobrze się noszą nawet podczas chodzenia.
Rękawice: Motonita ZR Race carbon - pomimo niskiej ceny są ze mną od 6 sezonów i jedyne co im zaszkodziło to upadek podczas którego przetarła się jedna z warstw skóry na dłoni ale dłoń pozostała bez uszkodzeń
Żółw: Motonita - tani i w miarę wygodny ale jako pierwszy leci do wymiany ze względu na wątpliwą ochronę (sprawdza się podczas upadków na nartach).
Poniżej foto jeszcze na GIXie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
WojciechKK
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 14:24
Motocykl: GSX600R K4
Wymarzony motocykl: BMW 1000RR
Imię: Wojciech
Skąd: Kielce

Re: W czym latasz?

Nieprzeczytany post autor: WojciechKK » 25 kwie 2016, o 11:40

Obrazek

świetny kombik oczywiście 2 cześciowy dbając o skóre posłuży lata

Awatar użytkownika
xxxhitmenxxx
Nowy
Nowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2013, o 01:48
Motocykl: GSX-R 1000 L0
Wymarzony motocykl: już jest ;)
Imię: Łukasz
Skąd: Śląsk

Re: W czym latasz?

Nieprzeczytany post autor: xxxhitmenxxx » 2 maja 2016, o 23:35

Ja mam 2 kombi z arlen nessa jeden 2częściowy, ale częściej latam w jednoczęściowym, bo jest wygodniejszy:)
Obrazek
Obrazek

Do tego buty alpinestars smx 5
rękawice alpinestars gp tech
i Kask hjc fg17, ale jak tylko znajdę hjc rpha 11 indy lorenzo w rozmiarze xs, to od razu zamawiam.

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: W czym latasz?

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 4 maja 2016, o 11:01

W dresach i adidaskach :lol:

Obrazek

Awatar użytkownika
faza20
Posty: 562
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 10:40
Motocykl: MT-09
Wymarzony motocykl: Multistrada Pikes Peak
Imię: Rafał
Skąd: Gdańsk

Nieprzeczytany post autor: faza20 » 4 maja 2016, o 21:53

Ałłłłł.... :-/

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Obrazek

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: W czym latasz?

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 4 cze 2016, o 10:54

również przestrzegam własnym doświadczeniem co prawda to na SM a nie na sporcie ale rezultat ten sam. 2 lata temu (i nie tylko to było obdarte...)
Obrazek

tak podepnę siępod temat :D
poszukuje nowych rękawiczek ktoś coś poleci? cenowo sam nie wiem no ok 400zł



generalnie latam w :
Kombinezon: Alpina GP pro / spodnie TRACK 4 sezony jedna gleba na torze i w sumie nic się nie stało tlyko naszywka odchgo
Rozmiar 50 ledwo się już mieszczę
Kask: SHARK VISION - R z powiększonym polem widzenia
nie mam do niego pinlocka niestety, troche narzekam na zbyt słabą wentylacje.
Buty: Alpina smx PLUS - nie polecam, skrzypią, odpadają slajdery są wciskane a nie przykręcane. całą reszta OK
Rękawice: SHIMA VRS-1 (4 sezony jedna gleba były całe, ten sezon niestety już oddają swój żywot. popękały szwy po 1 deszczu)
gdy je kupiłem od razu po deszczu zmieniły kolor.... na brązowy.... biały symbol shimy jest żółty! po 1 miesiącu zmienił kolor...
slajdery na dłoniach bardzo dobre! dobrze się spisały. ten pasek na nadgarstek na rzep (ta plastikowa część po 1 sezonie sięodkształciła i do dupy się zapina. prostowałem to na ciepło i %$#$%# dało....
Żółw: w kombinezonie alpiny wsadzony na stałe :D

ODPOWIEDZ