Samopomoc dla forumowiczów

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Mixer
Posty: 293
Rejestracja: 15 cze 2013, o 15:42
Motocykl: Suzuki GsxR 750 K9
Imię: Grzegorz
Skąd: łódzkie

Samopomoc dla forumowiczów

Nieprzeczytany post autor: Mixer » 19 cze 2013, o 12:29

Witam jako iż jestem młodym forumowiczem i nie mogę sugerować nic co dotyczy działalności forum umieszczam ten post tutaj mianowicie i bez owijania o co mi chodzi:

Dawno dawno temu posiadając jeszcze R6 moją pierwsza zalogowałem się na innym forum i podpatrzyłem tam bardzo dobry pomysł który można by było wprowadzić i na tym forum, chodzi o wzajemną fizyczną pomoc wszystkich chętnych użytkowników forum Gixxer.pl
Mianowicie chodzi o stworzenie listy ludzi miast numerów telefonów i jakiej pomocy można udzielić.
Każdy z nas wie że czasami maszyna odmówi pomocy braknie wachy padnie aku, wtedy mając w kieszeni kombi taka listę dzwoni
się do kolegi z forum i wie że setki kilometrów od domu nie zostanie się samemu w czarnym tyłku... bo nie oszukujmy się nie zawsze ktoś na trasie się nam zatrzyma

lista wyglądała by mniej więcej tak:

<nick forumowy> <numer telefonu> <miasto> <jakiej pomocy można udzielić>

Np. Mixer - 123456789 - Tomaszów M - zgarniecie maszyny z miejsca awarii, garaż dla maszyny, pomoc i narzędzia przy naprawie, nocleg strawę i jakieś piwko też się znajdzie :)

Jeśli również uważacie pomysł za trafny proszę o przeniesienie postu do odpowiedniego działu lub założenie przez moderatorów nowego konkretnego tematu
Pozdrawiam Grzegorz

Awatar użytkownika
satanic
Posty: 1661
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:29
Motocykl: gumator 750
Lokalizacja: Poznań - Kołobrzeg

Re: Samopomoc dla forumowiczów

Nieprzeczytany post autor: satanic » 19 cze 2013, o 20:56

bardzo dobry pomysł, popieram, tylko moze ta liste zrobić tylko dla zainteresowanych, a nie na ogolne forum ;)

Mixer
Posty: 293
Rejestracja: 15 cze 2013, o 15:42
Motocykl: Suzuki GsxR 750 K9
Imię: Grzegorz
Skąd: łódzkie

Re: Samopomoc dla forumowiczów

Nieprzeczytany post autor: Mixer » 19 cze 2013, o 23:37

można opcji jest wiele chodzi tylko o to żeby jak najwięcej ludzi podjęło inicjatywę , no i moderator strony przychylił się do pomysłu, może stworzył specjalny post, coś takiego że wchodzisz w post masz krótkie wyjaśnienie co i jak później formularz wypełniasz według wzoru nick, telefon,miasto, co oferujesz i dopiero po wypełnieniu tego masz dostęp do całej listy telefonów i osób które się zgłosiły

Awatar użytkownika
SiwyDym
Posty: 1176
Rejestracja: 25 cze 2012, o 17:05
Motocykl: SRAD'96 750
Imię: SiwyDym
Skąd: Dżungla
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Samopomoc dla forumowiczów

Nieprzeczytany post autor: SiwyDym » 21 cze 2013, o 10:52

Popieram pomysł tylko jak satanic pisał lista osób tylko dla zainteresowanych
Team Jungle
3/4 FAN

Awatar użytkownika
satanic
Posty: 1661
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:29
Motocykl: gumator 750
Lokalizacja: Poznań - Kołobrzeg

Re: Samopomoc dla forumowiczów

Nieprzeczytany post autor: satanic » 21 cze 2013, o 11:50

ja myslałem zeby ktos chętny zebrał wszystkie dane i zrobil jakis arkusz, a potem po wysyłał do wszystkich na meila

Awatar użytkownika
SiwyDym
Posty: 1176
Rejestracja: 25 cze 2012, o 17:05
Motocykl: SRAD'96 750
Imię: SiwyDym
Skąd: Dżungla
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Samopomoc dla forumowiczów

Nieprzeczytany post autor: SiwyDym » 21 cze 2013, o 17:28

to też jest do ogarnięcia tylko więcej chętnych prosimy czy przyłączają się do akcji
Team Jungle
3/4 FAN

Mixer
Posty: 293
Rejestracja: 15 cze 2013, o 15:42
Motocykl: Suzuki GsxR 750 K9
Imię: Grzegorz
Skąd: łódzkie

Re: Samopomoc dla forumowiczów

Nieprzeczytany post autor: Mixer » 22 cze 2013, o 07:45

wydaje mi się że za dużo zachodu by było, na moim poprzednim forum była to otwarta lista żeby każdy mógł skorzystać, wiadomo każdy jest inny i są pewne granice dobrego smaku z wykorzystywaniem naszych danych, gościnności i dobrego serca

ODPOWIEDZ