Pozycja na motocyklu

Międzygaz, przeciwskręt, wheelie, zamykanie opony itp.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Pozycja na motocyklu

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 27 lip 2017, o 12:43

Gość pisze:Co nie zmienia faktu ze większość w królewskiej klasie jeździ jak starzec mówi a mamy rok 2017. Pozycja się zmienia ale nie aż tak. Bo z jajami na baku dość ciężko się manewruje ( takie życie jak torba zgnieciona)
nie zgadzam się, przyglądałem się ostatnimi czasy i nikt nie odsuwa dupy tak daleko zeby oprzec sie o zadupek raczej wszyscy jak najblizej baku

qubis

Re: Pozycja na motocyklu

Nieprzeczytany post autor: qubis » 27 lip 2017, o 15:04

A kto napisał że ma być aż tak daleko żeby dupa dotykala zadupka :P ? Bo jakoś znaleźć nie mogę
Oj chopaki Stare konie z Was a jak nikt nie napisze bialo na czarnym to dupa blada. A może jednak chodziło autorowi żeby cofnąć się na tyle co by jednak ta pięść weszła między bak A worek. ..

karen
Posty: 139
Rejestracja: 8 sie 2015, o 17:21
Motocykl: ZX10R 2008
Imię: Kasia
Skąd: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pozycja na motocyklu

Nieprzeczytany post autor: karen » 27 lip 2017, o 17:26

Najlepiej ani nie na baku (jajami... niech wam będzie :D ) ani nie z dupą na zadupku. I przy tym tak, żeby było wygodnie. Przeginka w żadną stronę nie jest dobra ;D

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Pozycja na motocyklu

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 28 lip 2017, o 11:18

karen pisze:Najlepiej ani nie na baku (jajami... niech wam będzie :D ) ani nie z dupą na zadupku. I przy tym tak, żeby było wygodnie. Przeginka w żadną stronę nie jest dobra ;D
otóż to !

a Qubis tak czy siak musisz się odsunąć od zbiornika bo inaczej nie zrzucisz dupy na bok więc odsunąć się trzeba ale nie na maxa ile wlezie bo robi sie nie wygodna jazda, wiem bo tak jeździłem przez ostatnie pare lat.

mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Pozycja na motocyklu

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 28 lip 2017, o 12:00

Kto ma lepszy czas ten wie lepiej ;) a Karen o odleglosci jajek od baku nie powinna sie wogole wypowiadac :lol:

qubis

Re: Pozycja na motocyklu

Nieprzeczytany post autor: qubis » 28 lip 2017, o 14:15

MaciejX pisze:
karen pisze:Najlepiej ani nie na baku (jajami... niech wam będzie :D ) ani nie z dupą na zadupku. I przy tym tak, żeby było wygodnie. Przeginka w żadną stronę nie jest dobra ;D
otóż to !

a Qubis tak czy siak musisz się odsunąć od zbiornika bo inaczej nie zrzucisz dupy na bok więc odsunąć się trzeba ale nie na maxa ile wlezie bo robi sie nie wygodna jazda, wiem bo tak jeździłem przez ostatnie pare lat.
I tu zgadzam się w stu procentach. Przecież ani razu nie napisałem że ma być Max do tyłu. A moim przypadku to za manetki bym nie złapał :lol:

ODPOWIEDZ