GSX-R 600 K7 - Moja Krówka

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
KubaZet
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2016, o 22:45
Motocykl: GSX-R600 K7
Imię: Kuba
Skąd: Kraków

GSX-R 600 K7 - Moja Krówka

Nieprzeczytany post autor: KubaZet » 29 lip 2016, o 12:59

Przyszedł czas przedstawić moją Krówkę.
Nabytek z początku tego roku, służy dobrze, choć nie całkiem bez przygód (uszczelka między pompą wody a silnikiem puściła na dłuższym przelocie 200kmh+.. zorientowałem się na postoju jak zobaczyłem buta i pół tylnej opony (sic!) w oleju..). Ogólnie jest full sprawna, ale trzeba ją stopniowo uodparniać na przygody torowe i agresywne traktowanie.

Prezentuję ją w trzech strojach:
1. Na ulicy
2. W stroju roboczym
3. W pracy ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Krówkę czeka właśnie większy serwis (ma ponad 20kkm - zawory, przepustnice etc), przeszczep regulatora napięcia w chłodniejsze miejsce (usmażył już dwa aku w tym sezonie) i sportowe klocki, przed kolejnym sezonem zmiana pompy hamulcowej, quickshifter, a jak owiewki w końcu przyziemią na torze (choć nie spieszy mi się wcale do tego ;)) to plastiki torowe malowane pewnie w biało-czarną krowę :).

Z rzeczy, które już są to wydech, stompgripy, szyba racingowa, składany na tor stelaż tablicy, stalowy oplot z przodu, crashpady i kilka bajerów w "folii carbonowej", które widać na zdjęciach.
Lata obecnie na Bridgestone'ach S21 i chyba tak zostanie póki co. Na ulicy jest super, nawet na niedogrzanych, a na torze dają mega wyczucie i wytrzymały już 5 dni, a jeszcze jeden lub dwa pojeżdżą. Jak się 1:45 zrobi w Poznaniu to będę myślał o slickach :).

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: GSX-R 600 K7 - Moja Krówka

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 29 lip 2016, o 14:11

a teraz jakie czasy robisz na tych s21 ? bo na s20 koledzy narzekają a robia w granicach 1:50

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: GSX-R 600 K7 - Moja Krówka

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 29 lip 2016, o 14:40

Zacna maszyna.

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: GSX-R 600 K7 - Moja Krówka

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 29 lip 2016, o 22:34

Nie wiem jak na torze drogowa opona moze dawać wyczucie. Po pierwsze jej nie grzej. No moze 20min max. Bo zaraz Ci sie przegrzeje. Drogówki maja wiecej krzemionki i niższe temperatury pracy.
Ja jak podgrzewalem 2ct to mi na trzecim okrążeniu juz tak pływały ze głowa mała.
Ile na tych s21 zrobiłeś na Brnie?

A no i nie licz ze przy czasach Poznań 1,45 albo Brno poniżej 2,20 Ci jakaś opona wytrzyma dłużej niz dwa dni ...
Mój rekord na Poznaniu przy 1,45 w zimny dzien to ... dwie sesje od nowej do zera. No fakt to była litrowa k6 a nie 600tka ... Ale zawsze.
Z race Trackiem Vel race Czechem byłeś bezpośrednio czy przez pośrednika?

ODPOWIEDZ